Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol arról a lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol arról a lányról aki a kis kutyáját egy csecsemőhöz hasonlítja?

Figyelt kérdés

Sokan bántódnak meg ilyesmin, jogos vagy nem?

Senki nem lát hasonlóságot?



2014. aug. 4. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
most ezzel mi a baj? :D
2014. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
őőő nem értem...hogyan lesz ez bántó? példát mondanál? mert szerintem nincs vele semmi baj, ha 'anyáskodik' a kutya felett
2014. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam..

Ha valakinek van kisgyereke és áradozik, hogy íííílyen meg ooolyan az ő kicsije, és én mondok valamit az én kutya kutyánszky-mról, hogy ő is ilyen meg olyan megsértődik az anyuka, hogy én mit képzelek magamról...

De akinek nincs gyereke, mi miért baj, hogy örül egy kutykónak..

2014. aug. 4. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezt a dolgot öreg nénivel láttam a TV-ben. Az volt a lényeg, hogy a néninek soha nem lett gyereke, de azt mondta neki a kutyák/cicák a gyerekei.

Nincs ebben semmi rossz, kinek mi a szép meg aranyos.

2014. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik oldalt se igazán értem..Vannak pici gyerekeim meg macskáim. A cicák tudnak a gyerekekre féltékenykedni. Mindegyikről gondoskodni kell, szeretetre éhesek, és alap, hogy örülök nekik. Tudok a cicusokròl is pont olyan lelkesen mesélni, mint a gyerekekről, ezzel semmi gond. De csúnyán tùlzásba lehet esni e téren is. Legalább annyi hisztis elkényeztetett kuya rohangál a parkban, mint gyerek.
2014. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kutya Kutyánszky! :) Így hívni egy kutyaoszauruszt! :)
2014. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A hivatalos neve:

Szivar sodró eszelős, kutya kutyánszky :DD


[link]


Nincs még rendes képem róla, két hónapos, egy hete van nálam...

Ha lesz kint lesz itt, és pont ő az a filmből amúgy.. :D

Nekem ő a kisbabám, a kis szivar bogyó... :DD

2014. aug. 4. 14:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem baj ha valaki beszél róla meg szereti, az a baj hogy sokan gyerek helyett tartják ezeket az állatokat és olyan tulajdonságokkal ruházzák fel őket amikkel nem rendelkeznek.


Nálam is kutya, macska családtag DE ezek állatok és akként kell kezelni őket. Az állatoknak meg kell szabni a határokat ismertetni kell velük a szabályokat. Nem emberek nem úgy gondolkodnak mint mi. És különösen a nagyobb testű kutyáknál veszélyes ha nincsenek kutyaként kezelve (szerencsére azok normálisabbak mint a szőnyegcirkálók, tisztelet a kivételnek).


Kutyáknál klasszikus, hogy az ember fejére nőnek mert nincsenek kutyaként kezelve mert a h@lye gazda sosem állította fel a rangsort és ezt alatt nem feltétlen verést értek. A TV-s kutyahelyretevő műsorokba az esetek 99%-ában az a baj, hogy a "gazdák" mindent megengednek a kutyáknak képtelenek normálisan fellépni aztán csodálkoznak, hogy az egész családot terrorizálja egy csivava (minél kisebb a kutya ált. annál nagyobb a baj a fejében). Ezzel az egésszel oda akarok kilyukadni, kérdező hogy én tudom mennyire szerethetők ezek az állatok de nem vehetők ember számba. Nem emberek. Most sok újat mondtam mi? Persze, hogy nem de gondold tovább ezek a lények a kutya pl ragadozó, ez meghatározza a reakcióit másképp fogja fel a dolgokat mást érez fenyegetésnek és nem feltétlen ésszerű indokok határozzák meg a viselkedését, illetve igen csak nem az általunk ésszerűnek vélt dolgokra gondolok. Látom kistestű kutyát választottál, vele meg pláne ne kövesd el a hibát, hogy gyerekként kezeled idegesítő, elkényeztetett kis méregzsák lesz, különben nem kell folyton körülötte forognia a világnak. Ne haragudj, hogy kéretlen tanácsokat osztogatok, de mindenkinek ezt mondom aki állatot tart, hogy ész legalább annyira kell hozzá mint szív. A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve és bizony a "majomszeretet" többet árt mint használ.


Hogy a kérdésre válaszoljak, majd megérted ha lesz gyereked egy kutya nem hasonlítható egy gyerekhez ha azt nézzük milyen érzelmeket vált ki egy emberből. A logikát értem, gondoskodni kell mindkettőről, de ha nem is jogos azért érthető a felháborodás.

2014. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 10-es, igen ezeket nagyjából én is tudtam, igyekszem féken tartani, pl már szoba tiszta 1-hét után (1-2 esetet leszámítva), hallgat a nevére, és a külön elzárható házikójában alszik este 9-től reggel 7-ig, minden különösebb sírás nélkül...

És még véletlenül sem alszik velem, egyenlőre ennyi...

A gyermek meg mostanában nem esedékes, nincs még itt az ideje, a korom meg van hozzá, de más dolgok nincsenek még tisztázva körülöttem..

2014. aug. 4. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!