Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha a csávótok szájon puszilná a kutyáját?

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 11:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Finnyás vagyok szóval nem csókolnám le utána azonnal, de nem akadnék különösen fenn a témán, amúgy tudtad hogy jótékony hatásai is vannak a párod egészségére nézve a dolognak? o.O

[link]

2016. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Umgh....ffffff....boooáh *placcs*


Fúj...

2016. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Amúgy finnyás a fiú és megválogatja nagyon, hogy milyen lányt csókóljon szájon.
2016. szept. 14. 11:17
 4/22 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy, hogy megválogatja milyen lányt csókol szájon ebből a szempontból, mert a kutya az kutya az ember meg ember. Engem nem zavarna. Persze én sem szívlelném ha úgy kutyanyálasan engem akarna megcsókolni, de nekem is van kutyám szeretem és előfordul néha, hogy szájon nyal, vagy ha a fejére adnék neki puszit és akkor rántja be a fejét és mondjuk a szájára sikerül puszit adni.
2016. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, mert legalább látnám, hogy nem csak engem szeret.
2016. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

#1 Nagy tévedés, hogy a kutyanyál egészséges lenne. Lehet, hogy van benne ami gyógyít, de sokkal több a káros baci, ami csak árt a sebnek. Ezért is szoktak tölcsért tenni a nyakuk köré, hogy ne csesztessék a sebet.

És basszus, azért legyünk már annyira higiénikusak, hogy nem csókolózunk a kutyánkkal. Én is meg szoktam puszilni a kutyámat, a FEJE TETEJÉN, de nem száján, amivel a fenekét, meg a nemi szervét nyalogatja, meg minden sz_rt (akár szó szerint is) a szájába vesz. Ha meglátnám, hogy a pasim ilyet csinál, valószínűleg kiábrándulnék belőle. Imádom a kutyákat, de ezt a szájra pusziszkodást soha nem értettem, mert valami rettentő igénytelen dolog. Egy kutya nem ember, és jó lenne ha ezt végre valahára mindenkinek sikerülne felfogni..

2016. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

#6


Hirtelen ez a klasszik képrgény ugrott be :D


[link]


"Ez az igazi barátság!" :D

2016. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én betegesnek tartom, akármennyire is az emnber legjobb barátja meg "már családtag". És ezen meg pláne nem segít az, hogy "de a csajokkal finnyás vagyok áááááám". Max. keres egy ugyanolyan kutyab...i csajt, aki szintén szájon puzsilja a sajátját.
2016. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem alap dolog nála, csak néha nem bír magával, és szeretetből megpuszilja.
2016. szept. 14. 12:40
 10/22 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy rendszeres, vagy jaj, néha... nekem is van ismerősöm, aki puszilja a kutyáját néha, de nem a SZÁJÁN... ez nekem akkor is hányingert keltő, bocsi.
2016. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!