Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit szolnátok ahoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rolando1984 kérdése:

Csajok ti mit szolnátok ahoz ha a városban oda megy egy pasi és azt mondja hogy ad xx összeget ha lefotozhat fehernemüben?

Figyelt kérdés

Ez csak elméleti kérdés 😄

Mennyi lenne ami elfogadnátok ?



2016. szept. 3. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Bármennyit, de nem fog fázni egy szál gatyában?
2016. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, azt kamuzta, hogy a Playboynál dolgozik. Irtó gyenge próbálkozás volt, egy pocakos öregtől meg pláne...
2016. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jan 😄 A modell lenne fehérneműben nem a fotós 😄 Kedves egyes 😄
2016. szept. 4. 05:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Természetesen visszautasítanám.
2016. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ezt elfelejtheti
2016. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj nekem volt ilyen, bár az összeg szóba sem került, mert elhajtottam.
2016. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, az #1-es így vágna vissza a fotósnak, hehe! 😂
2016. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jártam már így, pontosabban meztelen fotókat akart az illető. Elhajtottam melegebb éghajlatra, ekkor voltam 16 éves kb. És most is ezt tenném.

20N

2016. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Például ha épp rohanok valahova, akkor az sem biztos, hogy le tudna állítani anélkül, hogy ne tartsam tahónak (volt egyszer, hogy épp valami számítógép alkatrészt mentem átvenni munka után, és oda kellett érnem a boltba zárásig, nem volt sok időm, és valaki megpróbálta poénból elállni az utamat, és egy kicsit ugrált előttem, ha tovább szórakozik, lehet, hogy egy maflást is kapott volna).

Ha épp várakozok valami járműre és úgy szólít le, meghallgatnám a mondandóját, de kinevetném és visszautasítanám. Ha még olvasnék is közben valami könyvet, ahogy nem ritkán szoktam, akkor szépen visszatérnék az olvasmányomhoz, miután kinevettem az ajánlatát.

Nem, kérdező, nincs az az összeg, hogy én egy fotózásért levetkőzzek egy vadidegennek, akiről azt sem tudhatom biztosan, hogy nem valami baltás gyilkos.

2016. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az ilyen próbálkozások csak arra jók, hogy minden más komoly fotóst lejárassanak, mert akiket így megpróbálsz az utcán leszólítani azt hiszik, hogy mások is így csinálják, pedig a komoly fotósok nem így, azt ucán zaklatva szoktak modelleket találni maguknak...
2016. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!