Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők,173 centisen belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,173 centisen belemennétek egy párkapcsolatba egy 160 centis férfivel?

Figyelt kérdés

Ha mindenféle szempontból a tökéletes férfi lenne számotokra, kivéve a magasságát. Eltudnátok ezt neki nézni, vagy nem tudnátok rá férfiként tekinteni? Főleg ha kézenfogva mennétek vele az utcán.

(Én vagyok a nő)


2019. ápr. 28. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2019. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az élet kegyetlen ! Aki ilyen alacsony az így járt ! Nekem nem kéne !
2019. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10.! Ilyen ostobát... 5 centitől nem fogsz felnézni rá! Egy magassarkúval még ő lesz jóval kisebb. Szóval ennyi erővel legyen legalább egymagas veled.


Meg a kérdezőnek is. Hova akartok kisebbet? A pasik sem választanak maguknak törpét! Volt egy 14x centis kolleganőm. Nem is értettem hogy mit akart 180 centi mellett...

2019. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13., te "okos". Hogy jössz ahhoz, hogy leostobázz ??

Hadd döntsem már el én, mint preferálok és számítanak-e a számok.

Ez a baj veled, másokkal foglalkozol magad helyett. A kérdező nem a szoc.problémádra kíváncsi.


Nem hordok magassarkúkat, és az az 5 cm látványos, fel tudok nézni a másikra, úgyhogy igen, nálam 175 cm az alap.

2019. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!