Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány próbálkozásból hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány próbálkozásból hányszor utasítottak vissza eddigi életed során?

Figyelt kérdés
Internetes próbálkozás az nem számít. Kort és nemet is írj!

2019. ápr. 24. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hopsz. 26/F.
2019. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 300bol 250 alkalommal. Kb
2019. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kettőből kétszer utasítottak vissza. Nekem ez is túl sok...

29F

2019. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 peca1000 ***** válasza:

10-ből 8 visszautasított.


De a maradék 2 megvolt :)

2019. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

1/1 (ő annyira bejött, hogy félre raktam a maradék józan eszemet, az idealom, a tökéletes, ő az a lány akit max akkor kaptam volna meg ha tökéletesen alakul az életem, de lehet akkor se)


2 lányt én utasítottam el (egyik lány (osztálytárs) hirtelen felindulásból kérdezett rá, hogy lennék-e a barátja, ahhoz nem jött be nekem eléggé akkor, a másik lány gyerekkori jóbarát, az életemet viszont nem terveztem leélni vele, más karakter való nekem és neki is, barátság extrával persze lehetett volna, de tisztelem annyira öt, meg a családját hogy nem használtam ki)


2 csaj sokáig jelzett (osztálytárs, szaktárs), ők tetszettek is nekem, de nem léptem és ők se, mert ahhoz túl önérzetesek, minden jelt megadtak, de valószínűleg akkor se jött volna össze a dolog ha konkrétan rákérdeznek, hogy akarok-e valamit, elutasitottam volna őket.


1 csajjal kavartam részegen, ott ő kezdeményezett, ő akart is volna valamit aztán azt hiszem, de egy rossz k__rva, afféle igazi igénytelen selejt, mint én, vele se lennék előrébb (meg ő se nyilván).


Aztán még voltak ilyen jelzések, flörtök affélék persze, de szamonveheto ennyi.


Azóta ott tartok a leépülésben, hogy a világon nem akar tőlem szerintem senki semmit, senkinel nem lenne esélyem, de ez egy hosszú folyamat nem hiába nem is próbálkoztam és utasítottam el lányokat.

2019. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

0 próbálkozás

5 visszautasitás


36/f full kretén..

2019. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Hát egy kb arány 10/7. Lány 24
2019. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

0/0


Mert el vagyok hízva ezért soha senkinél nem próbálkoztam be ! Teljesen felesleges!


28/f

2019. ápr. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!