Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs bátorságom senkiné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs bátorságom senkinél sem kezdeményezni mostanában?

Figyelt kérdés

Eddig még bepróbálkoztam egy-egy lánynál ha úgy gondoltam, hogy érdemes volna, de már több mint egy éve senkinél sem merek. Most sem érdekel kevésbé mint akkor, mégis mintha valami eltört volna bennem.

A 2018-as évem is annyiról szólt, hogy egy csajjal sikerült eljutni az ágyig, egy másiknál próbálkoztam, de neki nem tetszettem. Ennyi volt az egész, ez is nyáron.

Azóta ha valaki szimpatikus semmit sem merek lépni. Az hozzátartozik, hogy nem járok sehova, így max neten tudnám felvenni velük a kapcsolatot, de eddig is úgy történt. Nem tudom mi lett.



2019. ápr. 24. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Az az igazság, hogy az ilyen nyüzügéknek hiába papolnak, csak rinyálni jön ide. Mindenre van kifogás nem veszitek észre?
2019. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem kerestem kifogásokat csak leírtam, hogy én hogyan látom és gondolom.

Erre nem kaptam semmiféle ellenpéldát, semmiféle bátorítást csak, hogy hiába papoltok. Senki nem is papolt máskülönben.

Különben is azt szeretném tudni, hogy mi gátol meg, miért lettem ennyire visszahúzódó és béna ha nőről van szó.

2019. ápr. 24. 19:45
 13/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb magyar nő sportot űz abból, ha megalázhatja a beprobálkozó, szerencsétleneket. Alig várják, hogy jót röhöghessenek rajtuk. :D Jobb is, ha nem szólítasz le senkit. Gazdagodj meg és akkor nők fognak sorban állni a kegyeiért vagy a másik lehetőség a fizetős szolgáltatók, amiben nem csalódhatsz. :)) F
2019. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1: Többet vered a brét, mint régebben. Ha pedig többet vered, kisebb a vágy ösztökéje.

2: Sok bolti vackot eszel. Mindent telenyomnak szójával, ami nagyon nem barátja a férfierőnek.

3: Étolajat eszel, nem zsírt. Az étolajtól nem ürürl az epe, nem tudja megtámogatni a hormonháztartásodat, és ez egy idő után megbosszulja magát.


Így távolról nemigen lehet megmondani, mi a bajod. Tucatnyi lehet.

2019. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert csóró vagy. A nők kiszagolják a pénz szagát, akinél van, ha nincs, levegőnek néznek.
2019. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!