Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg én voltam a bunkó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én voltam a bunkó? Vagy ez így megy mostanában?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok. Normális, intelligens. Társkeresőn megismerkedtem egy 24 éves lánnyal. Némi beszélgetés után randit beszéltünk meg. Egy belvárosi kávézóban. Az adott időben fél óra késéssel érkezett meg- a barátnőjével-.

Köszönés, majd megkérdeztem ez komoly? Még csak nem is értette mi a baj azzal, hogy jött a barátnője is. Feszengés, a lányok egymással vihogtak, egymásnak mutogatták a telefonjaikat, érdemben semmilyen kommunikáció nem történt felém. Közben persze jött a pincér, és rendeltek. Én is kértem egy kávét meg egy üdítőt. Kb 15 percig bírtam ezt, majd felálltam, mondván további szép napot lányok. Fel sem néztek a telefonból, annyit mondtak, már mész is? Akkor pás... Odamentem a pulthoz, kifizettem a saját fogyasztásom, szóval a kávém meg az üdítőm és elmentem. Kb egy óra múlva elkezdtek írogatni mindketten, hogy mekkora szemét bunkó vagyok, mert rájuk hívták a rendőröket , mert nem volt náluk annyi pénz amit rendeltek, és azt hitték én rendeztem.

Nem tudom sírjak-e vagy nevessek.

Ez komolyan így megy? Vagy tényleg ott kellett volna hagynom egy 10ezrest? Én nem úgy érzem.

Mit szóltok ehhez?



#randi #megdöbbenés #sírvaröhög
2019. márc. 27. 10:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ott rontottad el, hogy vártál 15 percet. Abban a pillanatban, ahogy ketten jelentek meg, fel kellett volna állnod és elmenni.
2019. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jól tetted, imádkoztam miközben olvastam a kérdést hogy így cselekedtel e :) nagy király vagy, én is megtettem volna, utána letiltottam volna mindkettőt :)
2019. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen jól csináltad! Konzekvencia? Nem hívogatunk meg senkit csupán "némi" beszélgetés után.

41/n

2019. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy így utólag egyetlen dolgot rontottál el: ott kellett volna maradni a közelben és végignézni ezt az egészet.:D
2019. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Igen sajnos ez így megy mostanában, de nagyon sok esetről hallottam amikor a fickó nem fizette ki a fogyasztást, amit a nőnek kellett rendezni. Óvakodni kell a netes társkereséstől, ott csak problémás embereket foghatsz ki. Jó leckét kaptál, tanulj belőle és ha lehet élőben ismerkedj vásárlás, kutyasétáltatás, piacon vagy akárhol!
2019. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
De megnéztem volna az arcukat amikor kiderült, hogy nincs náluk elég pénz, akkor már biztos nem volt kedvük telefonozgatni. Szerintem is jól tetted, bár én nem vártam volna 15 percet se. Ők voltak a bunkók és nem te.
2019. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Én lehet hogy a sajatomat se fizettem volna ki :)
2019. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Igen furcsa történet. Az egyik elugorhatott volna a közeli automatához vagy akár egyéb opcióval is megoldhatták volna, érdekes hogy rendőrségi ügy lett belőle. De ne haragudj már, mégis mivel kápráztatott el a csaj hogy randiztál vele?!
2019. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
De mit csináltál abban a 15 percben.Abban a pillanatban kellett volna felállni ahogy megjöttek ketten.Mondjuk a történet vége így alakult a lehető legjobban.Jól csináltad:)
2019. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

8-as honnan tudjam ? Nem turkáltam a zsebében, és hidd el nem érdeklődtem van-e bankkártyája.

Beszélgettünk, majd mivel az akadozott (nem véletlenül) elhívtam randira , gondolván élőben sokkal könnyebb.

És ez történt.

Mit nem értesz konkrétan?

2019. márc. 27. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!