Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg én voltam a bunkó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én voltam a bunkó? Vagy ez így megy mostanában?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok. Normális, intelligens. Társkeresőn megismerkedtem egy 24 éves lánnyal. Némi beszélgetés után randit beszéltünk meg. Egy belvárosi kávézóban. Az adott időben fél óra késéssel érkezett meg- a barátnőjével-.

Köszönés, majd megkérdeztem ez komoly? Még csak nem is értette mi a baj azzal, hogy jött a barátnője is. Feszengés, a lányok egymással vihogtak, egymásnak mutogatták a telefonjaikat, érdemben semmilyen kommunikáció nem történt felém. Közben persze jött a pincér, és rendeltek. Én is kértem egy kávét meg egy üdítőt. Kb 15 percig bírtam ezt, majd felálltam, mondván további szép napot lányok. Fel sem néztek a telefonból, annyit mondtak, már mész is? Akkor pás... Odamentem a pulthoz, kifizettem a saját fogyasztásom, szóval a kávém meg az üdítőm és elmentem. Kb egy óra múlva elkezdtek írogatni mindketten, hogy mekkora szemét bunkó vagyok, mert rájuk hívták a rendőröket , mert nem volt náluk annyi pénz amit rendeltek, és azt hitték én rendeztem.

Nem tudom sírjak-e vagy nevessek.

Ez komolyan így megy? Vagy tényleg ott kellett volna hagynom egy 10ezrest? Én nem úgy érzem.

Mit szóltok ehhez?



#randi #megdöbbenés #sírvaröhög
2019. márc. 27. 10:21
1 2 3
 11/30 Estádio de Felchút ***** válasza:
96%
Bunkó? Francot. Istencsászár király csávó vagy :D
2019. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Zseniális :D Nem voltál bunkók, ők voltak azok a leírás alapján, és megérdemelték a helyzetet, amibe kerültek. Fuhh, de kinevettem volna őket, ha ott vagyok.
2019. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

"Beszélgettünk, majd mivel az akadozott (nem véletlenül) elhívtam randira"


Nem véletlenül?! :D

😂🙄


Szerintem te messze kerüld el a netes társkeresést. :)

2019. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen jól csináltad. Ők voltak bunkók és minden bizonnyal kitervelték, hogy lehúznak. Szóval gratulálok :)
2019. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
18%
Kamu.
2019. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Akik szerint kamu, elárulnátok miért gondoljátok ezt?

Az eszem megáll. :D

2019. márc. 27. 11:05
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet még manapsâg csinálnak nők?Igazi szêgyen.Jól tetted,hogy a sajátodat fizetted.Bennem fel se merült,hogy az ő fogyasztásukat is rendezned kellett volna.N36
2019. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem se kamu a kérdés... Elhiszem a saját tapasztalataim alapján is amit ír a kérdező... habár ilyenbe még nem kerültem. Most ebből a kérdésből én is tanultam xD


Én pl. amilyen naív vagyok, ott ücsörögtem volna akár egy órát is, közben meg röhögött volna rajtam a kávézó meg még ki is fizettem volna a fogyasztásukat.


Én is egyet értek a többiekkel, jól tetted, hogy leléptél :D

2019. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
77%
Akiket sajnálok azok a rendőrök, hogy ilyen hülye p*csákkal kell foglalkozniuk, lenne más dolguk is...
2019. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%
És az ilyenek miatt kezelik a normális nőket is egy utolsó riherongyként. Hát kösz, csajok. -_- Miattatok van egyre kevesebb normális pasi. Kedves kérdező, nem voltál abszolút bunkó nehogy már még te érezd magad rosszul. Nagyon lúzer kategória volt ez a két leányzó. Én a helyedben még rendeltem volna NEKIK valamit ami drága és csak utána léptem volna le! :D
2019. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!