Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs bátorságom senkiné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs bátorságom senkinél sem kezdeményezni mostanában?

Figyelt kérdés

Eddig még bepróbálkoztam egy-egy lánynál ha úgy gondoltam, hogy érdemes volna, de már több mint egy éve senkinél sem merek. Most sem érdekel kevésbé mint akkor, mégis mintha valami eltört volna bennem.

A 2018-as évem is annyiról szólt, hogy egy csajjal sikerült eljutni az ágyig, egy másiknál próbálkoztam, de neki nem tetszettem. Ennyi volt az egész, ez is nyáron.

Azóta ha valaki szimpatikus semmit sem merek lépni. Az hozzátartozik, hogy nem járok sehova, így max neten tudnám felvenni velük a kapcsolatot, de eddig is úgy történt. Nem tudom mi lett.



2019. ápr. 24. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kategória tele van töketlen, nyámnyila rinyagéppel. Kicsit sem férfiak. Ha jól megnézed kérdező, minden második kérdés írója olyan szerencsétlen, mint te. Szedjétek már össze magatokat!
2019. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, hogy szedjem össze magam...
2019. ápr. 24. 13:13
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Pedig könnyű. Nekem mint nő szégyen nézni, hogyan puhulnak el a férfiak, lassan már megszólalni se mertek nő közelében. Nagyon gáz.
2019. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Inkább Qrvázz! Kevesebb befektetéssel több eredményt érsz el!
2019. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gáz nem gáz ez van. Ha nem érek fel a legjobbakhoz sem külsőleg sem személyiségileg akkor nagyon labdába sem rúghatok, sem a többiek, ahogy ezt láthatod is meg tapasztalhatod is nő létedre.

Az nem megoldás. Nem szexet akarok, hanem barátnőt.

2019. ápr. 24. 13:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Élőben megérteném, ha tartanál, mert ahhoz kell az embernek valamennyi szociális készség és rögtönzőképesség. De neten hogy nem mersz ráírni emberekre?
2019. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A lányok nem szeretik ha csak úgy írnak nekik, még akkor sem ha nagyjából tudják, hogy ki vagyok. Egy nap kapnak vagy 20 üzenetet, lehet valami jobb pasival ismerkedik éppen. Valamint lehet élőben összehányná magát ha meglátna, képzelheted, hogy milyen véleménye lehet akkor rólam ha én még bepróbálkozok.
2019. ápr. 24. 14:06
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

"Ha nem érek fel a legjobbakhoz sem külsőleg sem személyiségileg akkor nagyon labdába sem rúghatok ..."

Nagyon el vagy tévedve Mókuskám! A külső a nőknél csak 10%-ban számít, akkor is csak, ha biodíszletet keres az insta vagy facebook posztokhoz. Személyiség??? Hol élsz te! A személyiséggel az udvariassággal a (magyar) nőknél SEMMIT nem érsz el.

ANYAGI JÓLÉT!!!! Mond ez neked valamit?

Nézd! Ma már nem az erősebb egyed a domináns! Lehet, hogy tudsz verekedni, meg jól feszül az izom póló, de azért nem fog bekapcsolódni a szolárium és a műköröm sem kerül fel! A nőknek igényeik vannak kispofám azt pedig valakinek FINANSZÍROZNIA KELL! Na erre valóak a férfiak! Az Ő feladatuk minél többet és többet keresni, hogy a nők életszínvonalát fenn lehessen tartani. Ebbe bele tartozik a szoli, a fitness, a műköröm, a pedikűr, a kozmi, a minőségi ruházat, a márkás kiegészítők. Emellett évi három nyaralás külföldön amiből egyik nem európai helyszín, plussz havi kiruccanások - lehetőleg posztképes helyen. Emellett étterembe és el kell vinni a hölgyet és mivel a lakásban sem lehet rendetlenség, fizetni kell a takarító személyzetet is. .... ugye nem gondoltad, hogy egy gazdag úrinő takarít, főz, mosogat, vagy ruhát mos, tereget, elpakol. Fuj. Ja, gyerekről ne álmodj, az csak akkor jön, ha veszélyben érzi a kapcsolatot (ezzel egy 18 éven át tartó fix jövedelemre tehet szert, amígy a gyerektartást vasalja be rajtad). Addig érd be a túlméretezett patkánnyal .... oppárdon, kutyussal! Abból is olyan kell, amivel kevés a gond .... mármint keveset eszik, szarik, nem kell sétálni, de jól mutat "anyucival" (értsd elfér a táskában), de pl neki is kell kib@$zott drága fodrász, pedikűr, manikűr, játékok, kutyaf@$za.

Még egyszer hangsúlyozom erre az anyagi feltételt NEKED kell megteremtened! EZ AMI KELL a mai nőknek! Nem külső ..... meg személyiség .... hol élsz Te?

Azt se gondold, hogy azon lányoknál van esélyed akik épp parkolópályán vannak. Elmondanám, hogy 5-8 évenként cserélődik a garnitúra. Akkor jön új generáció, új platformokon, új (magasabb) elvárásokkal . Azok akik kifutó szériák, még próbálkozhatnak pár bankkártya tulajdonosra piócaként tapadni és kiszipolyozni, de az idő múlásával egyre kevesebb eséllyel. Az elvárt szint fenntartására persze szükség van, így 10-15 év elteltével, még mielőtt a kiöregedett generáció tagjává válnak, van egy utolsó esély. A dunakeszi szemétégető, a Soroksári út vagy kisebb befektetéssel lakást bérel és felrak egy fotósorozatot a rosszlányokra! NA EKKOR megkaphatod Őket!

Tesó! 20 éve masszívak qrvázok. Az elmúlt 6 év alatt több olyan csajt is megdugtam a rosszlányokról, akik anno kikosaraztak, mert az én akkori anyagi helyzetem nem felelt meg az elvárásaiknak.

Ha bele gondolok mennyi pénz megy el így és mennyi menne el, ha házisárkányt tartanék ..... ezerszer jobban járok így!!!!!!

2019. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Biztosan van ilyen, de esetleg 10-ből 1. Jártam már Budapesten is párszor, de ott sem azt tapasztaltam, hogy a csinos fiatal nők mind csak a milliomos férfiak Porschéjából szállnak ki egyre másra.

Szerintem ez a nézet elég zord így ebben a formában.

2019. ápr. 24. 14:53
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem zord, hanem REÁLIS!

10-ből 10 az arány, elhiheted!

Az, hogy egy Porsche ajtó kinyitásakor nem hullanak fürtökben a betonyra azért van, mert egy fa$zi egyszerre max egy piócát enged maga mellé. A többi ilyenkor vadászik. Addig facér. Azt egy szóval sem mondtam, hogy egy időben mind rá van tapadva valahol egy gazdag pasi pénz-verőerére. De ezek a facér puncik mind egy gazdag pasira várnak, és nem állnak szóba középszerű vagy kevésbé felvállalható emberekkel - nekik olyan kell, aki eltartja Őket. Ez egy ideig versenyhelyzet, amit írtam. 5-8 évük van, aztán kifutó széria lesznek, majd kiöregedők. az idővel a versenyhelyzet kényszerhelyzetté válik, de nem alacsonyodnak le egy havi 300-as fizetéssel rendelkező pasihoz, ahhoz viszont inkább hogy nap mint nap idegen faß járjon bennük, hol itt, hol ott. Ez így férfi szemmel nézve furcsa és hihetetlen ...

... de sajnos igaz!

2019. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!