Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagymellű (C-D kosár) nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagymellű (C-D kosár) nőket vagy a kismellű (A-B kosár) nőket preferálod?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 19:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
47%
19 igen a C-D az a nagy a kosár méretet jelenti. De van ettől meg nagyobb is.
2019. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Kb. ez a kép a D-s, ha nem lenne benne szivacs.

[link]

2019. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%
21 köszönöm ismerem a méretezést, csak arra céloztam hogy az még inkàbb közep mint nagy, főleg a C.
2019. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
32%

70-75 C vagy D

Imádom!!!

2019. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is D-s a kosárméretem és 55 kg vagyok mellé, gyűlünk :D
2019. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
65%
A kicsit szeretem:)
2019. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
66%

Ciki vagy nem ciki, én kifejezetten a nagy melleket preferálom. Eddig minden partnerem minimum E kosaras volt, és milyen érdekes, hogy ennek ellenére nem ezen múlt sosem egy kapcsolat alakulása vagy az, hogy mennyire kellemes a szex. Amikor egy G kosaras lánnyal voltam, pont az volt a legkevésbé emlékezetes, mert a vonzalom meg az érzések kevésbé voltak erősek, mint mikor egy kisebb mell méretű lánnyal voltam, akit lelkileg közelebb éreztem magamhoz.

Azt gondolom, alapvetően arcba és személyiségbe szeretünk bele, így én is belezúgtam már nem egyszer olyan lányba/nőbe, akinek nem volt nagy melle. De a vonzalom és a szex valószínűleg kevésbé lett volna intenzív hosszabb távon. Nem működött volna annyira a kémia. (Kipróbálásig nem jutottunk el.)

Ha választhatnék, hogy milyen mell méretű lányok jöjjenek be, biztos változtatnék az ízlésemen, mert nagyon nehéz nagy cicis, de közben mégis átlagos/sportos/nem túlsúlyos partnert találni. Különösen a magasság tükrében (én is magas vagyok).

2019. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
62%

Nekem 70/ D vagy 70/DD és 56 kg vagyok...melltartò vásárlásnál néha kicsit gondban vagyok mert kosárban kell a nagy, átmérőben meg 70es kell.

Sokan megnéznek az utcán

2019. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
30%
Őszintén eddig a nagy melleket szerettem de mióta meg ismertem a barátnőm azóta csak az ő kicsi de nagyon formás mellei tudnak fel tüzelni! :D szoval B csak is az ő B-és bonbonai :D
2019. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nagy mell. Egyértelmű
2019. ápr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!