Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik már sok időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik már sok időt töltöttek párkapcsolatban, jobbak az ágyban?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Kiéhezettek, mert a legtöbbnek nem jut annyi szex, mint amennyit elbírna. ;)
2019. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem! Volt olyan barátnőm akinek 10 éves kapcsolata volt és nagyon szar volt az ágyban fájt amikor szopot (fogazott) nem csinált semmit olyan volt mint egy guminő beszélni nem tudtam vele hogy csináljuk másképp de volt olyan akinek 1 év volt a leghosszabb és összesen 3 év mert 3párkapcsolata volt nagyon jó volt az ágyban.
2019. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem! Kifejezettem ellustulnak...
2019. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Exem az előttem lévő 4 éves kapcsolata utàn még leszopni sem tudott rendesen.
2019. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én pl. azt vettem észre magamon, hogy rutinból csináljuk, és már nincs benne játékosság, mint régebben. Ez zavar, de a megszokás miatt vagy nem tudom miért, nem változtatunk, pedig úgy gondolom, ez fontos lenne. Igaz, a férjemet sem úgy kívánom, mint annak idején.
2019. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Szerintem azok a legjobbak az ágyban (nemtől függetlenül), akik sok emberrel szexeltek. Akiknek 1-2 hosszabb kapcsolatuk volt, azokra kevesebb dolog ragadt.
2019. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek a vérében ott a spanyol virtus azok jók .
2019. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem függ össze a dolog.
2019. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ellustulnak, belefásulnak és annyira megszokják, hogy az adott férfinek mi volt jó, hogy azt hiszik az a pár “trükk” mindenkinél nyerő.
2019. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!