Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te el tudnád képzelni párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te el tudnád képzelni párkapcsolatban magad ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

- Egy olyan emberről van szó, akinek a kapcsolatai általánosságban instabilak, és a szeretteihez való hozzáállása az imádat és a gyűlölet között váltakozik.

- Gyakran vannak hangulatingadozásai, és gyakran tapasztal olyan rövid epizódokat, melyek során intenzív lehangoltságot, irritáltságot vagy szorongást érez.

- Dühkezelési problémái vannak, nehezen kontrollálja a haragját, és hajlamos túl hevesen reagálni néhány olyan szituációra, amik őt érzékenyen érintik.

- Nincs stabil önképe, képe arról, hogy pontosan ki is ő és miben hisz.

- Önpusztító tevékenységeket folytat, pl. túlzott költekezés, alkoholizálás, veszélyes vezetés, szándékosan kockázatos helyzetekbe sodorja magát stb.

- A legnagyobb félelme az, hogy mindenki elhagyja őt az életében.


2019. márc. 28. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Talán kezeltetnie kéne magát, és akkor nem fogják elhagyni. Nem is értem mit vár.

2019. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Lelki nyomikkal nem lehet egészséges párkapcsolatban lètezni. Az ilyen emberek sajàt maguk sem fognak hinni a kapcsolatban tènylegesen, akármennyit is ad a másik.

Ezeket a problémàkat elsőre kezelni kell, aztàn belemenni a kapcsolatosdiba, különben mind a két fél csak sérül. (Tapasztalatból mondom. Én is ilyen ember voltam)

2019. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a bizonyos borderline személyiségzavar? Amennyiben gyógyszerezi magát, talán tudna párkapcsolatot kialakítani. Ha nem, akkor nyilván futva menekülök.
2019. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A leírás kísértetiesen emlékeztet egy exemre.. Hármat találhatsz, miért lett ex. Nme lehet hosszútávon egy ilyen kiállhatatlan alakkal együtt lenni, akkor főleg nem, ha nem hajlandó ezt kezeltetni.
2019. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább bipoláris, mint borderline.

Főleg mert írtad a váltakozó hozzáállást.

Igazából ezt szakember tudná megállapítani, én csak sima Pszichopedagógus vagyok.

2019. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen embernek nem kapcsolat, hanem pszichológus kell.
2019. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is inkább borderline-ra jellemző a fent leírt jellemzők, és nem alakítanék ki vele kapcsolatot, volt egy kis élményem már, köszönöm nem kérek többet belőle.
2019. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!