Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha 16 évesen el sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 16 évesen el sem tudom magamat képzelni párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már voltam szerelmes egyszer. Viszonzatlanul. Azóta semmi hasonlót nem éreztem. Volt barátom, de csak amolyan gyerekes "járás" volt az egész, nem voltam szerelmes sem. Még nem csókolóztam. Senki sem tetszik se a suliból, se máshonnan. Nem fognak meg az emberek. Mármint ha látok egy fiút aki jól néz ki, akkor ránézek, megállapítom gondolatban, hogy jól néz ki, és továbbmegyek. Ennyi. Ha nincs meg hozzá a személyisége ami tetszik, akkor annyi az egésznek. Lehet, hogy az a baj, hogy nem igazán ismerek férfias fiúkat. Mármint személyiségre is. Fölösleges ezen aggódnom? 16/L
2012. jún. 23. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ráérsz még ezen gondolkodni inkább tanulj:D
2012. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nyár van:D
2012. jún. 23. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
1-2 év és más lesz ;)
2012. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen ne aggódj, nem kell azért járni valakivel, mert mások is járnak, meg ez a divat, követelmény, vagy egyszerűen a srác akar, te meg nem.


Majd ha találsz olyat, akivel el tudod képzelni, akkor járj vele, ehhez szerelem kell, ami nem jön csak úgy.

Sokan szerelem nélkül, unaloműzésként, megszokásból, elvárásoknak megfelelve is összejönnek valakivel.

Nem kellene beállnod a sorba.


Várj, majd találsz megfelelő fiút, te is érettebb leszel, több embert megismersz, változnak a fiúk is, nincs mi miatt aggódni.

2012. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lelkileg még nem vagy elég érett az ilyesmire. Mondjuk tény, hogy sok függ a "felhozataltól" is, de az elég furcsa, hogy nem vonzódsz senkihez, nem tetszik neked senki. Idővel majd azért biztosan változik a helyzet, ne aggódj, majd akkor jön el a nagy szerelem, amikor nem is számítanál rá.
2012. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi :D

Én is ilyen korban még nagyon jól elvoltam egyedül, de már jó lenne egy aranyos lány.


19f

2012. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hihetetlen, hogy van mégvalaki, aki ugyanúgy gondolkodik, mint én :D nem is tudom leírni, hogy én hányszor gondolkodtam ezen, de mindíg megnyugtattak, hogy nem baj ha nincs barátnőm, majd biztos jön az igazi, csak várni kell rá :)

16/F

2012. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem kb..szerelmes voltam, szint viszonzatlanul..csók sose..nekemis annyi h megállapítom h fain csaj és kész..engemis ink a személyiség érdekelne de az egyre több csajnál a ribanckodás..

15/f

2012. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!