Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nem bízok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem bízok a párkapcsolatban és a nőkben?

Figyelt kérdés

A legutóbbi barátnőm megcsalt. Mint kiderült hónapokig kefélgette valaki velem párhuzamosan (persze valaki aki elméletileg csak "barát" volt számára). Aztán mikor kipattant a balhé még megkaptam hogy most miért nem teszek meg mindent a kapcsolat helyrehozatalára. Hát ott röhögtem arcon.


De egyébként is azt látom hogy a párkapcsolat és a hűség valahogy nem összetartozó fogalmak. Az utolsó két céges ottalvós csapatépítőn két különböző csaj pörgött rá a helyi f...szagyerek és falubikája farkára. (Mielőtt kétkedne valaki, nem, nem hallomásból tudom, nem is a gyertyát tartotam. De pl. mikor este buli közben a pasas meg a csaj eltűnnek a vécében te meg véletlenül rájuk nyitsz azt nehéz félreérteni.) Volt köztük olyan csaj akiről egyébként azt hittem volna hogy kettőig nem tud számolni, csendes és visszahúzódó. Ja, és egyébként mind párkapcsolatban.


Ezek után hogy higgyek a monogám kapcsolatban vagy a nőkben? (Oké, mielőtt beszólna valamelyik fehér lovag, tudom, hogy "a férfiak is éppúgy benne vannak",és tudom, hogy az épp ugyanolyan gerinctelenség, de mivel én nőkkel szeretnék ismerkedni, engem elsősorban az zavar, ha a nők hűtlenkednek és hogy bennük nem tudok megbízni.)



2019. febr. 9. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerű a megoldás. Nem külső alapján kell párt keresni, hanem a belsőt kell nézni. De veletek férfiakkal az a gond, hogy csak és kizárólag a szépségre mentek. A szép lányok pedig belülről kevésbé szépek. Ti meg ha találtok egy végtelenül aranyos, kedves, cuki csajt, aki kicsit dundibb pl, az nektek egyből "megalkuvás". Nekem inkább a szép, de sggfej lenne a megalkuvás.
2019. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az ízléseden gondolkodj el kicsit: hétköznapi, farmer-pulcsis, dolgozó, szerényebb nők nagy részére az nem jellemző, amit írtál. Az is fontos, hogy magyarázd meg magadnak, miért szereted az irányító típusú nőket, akik ezt megtehetik veled és/vagy a nagyon buta, rongyrázós, vedernyi vakolatos plázanőket.34N.
2019. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan úgy vélekednek, hogy jól kell tudni választani.Nos, én azt tapasztaltam, hogy rengeteg esetben csak utóbb derül ki milyen is az adott ember.Ugye rendszerint mire kiderül, addigra már nyakig benne van az ember a kapcsolatban, és emiatt nagy a csalódás.Természetesen olyan eset is előfordul, hogy már rögtön az elején is látható kitől mire is számíthat a másik idővel.Ez viszont már a választótól függ, hogy így is belemegy-e a kapcsolatba az illetővel.Ha belemegy és beigazolódik a sejtése, akkor csakis saját magát okolhatja.Senki sem fog magán változtatni a másik kedvéért.

Én úgy gondolom, ha nem tudsz bízni senkiben sem, akkor maradj egyedül.Én is ezt teszem, csak nőként.Nem kötelező kapcsolatban lenni mindenkinek, neked se és nekem se.

2019. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"A szép lányok pedig belülről kevésbé szépek. Ti meg ha találtok egy végtelenül aranyos, kedves, cuki csajt, aki kicsit dundibb pl, az nektek egyből "megalkuvás"."


Bocs, de te most pontosan azt csinálod, mint a büdös szájú, sörhasú, nyakszakállas lúzerek, akik nyavalyognak, hogy a nőknek csak a "kockahasú alfahímek" kellenek, akik persze mind bunkók és drogosok és BMW-t vezetnek...

2019. febr. 9. 10:47
 5/10 A kérdező kommentje:

"hétköznapi, farmer-pulcsis, dolgozó, szerényebb nők nagy részére az nem jellemző, amit írtál."

Ez az első alkalom, hogy valaki az öltözködésből vezeti le a hűség fokát. Arról nem is beszélve, hogy melyik ujjadból szoptad ezt a "dolgozó nős" butaságot. Ha nem tűnt volna fel, csapatépítőről beszélek, amit nem az Insta modellek meg luxus kitartott nők között szokás rendezni, hanem cégeknél. Ahol dolgozó nők és férfiak vannak.


Azt meg nem értem, miért lenne egy nő "irányító" meg "domináns" attól, hogy össze-vissza hazudozik...

2019. febr. 9. 10:53
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Először is tudatosítsd, hogy nem a nők hűtlenek, hanem az !emberek! egy bizonyos rétege.Mert ez így igaz, ez a tény.


Ebből logikusan következik, hogy a te választásod(exnő) nem volt számodra előnyös.


Tehát célszerű levonni a tanúlságokat és általuk bölcsebben továbbmenni az úton.


Ugyanis...


Minden párkapcsolat egy tükör, melyben magunkat látjuk és azt mindig a partner tartja, ezáltal megmutatva, hogy hol érdemes fejlődnünk és nemesednünk.Így nyílik egy lehetőség az önmeghaladásra, a személyiségfejlődésre.Van aki azt látja a tükörben(már ha bele mer nézni), hogy nem meri felvállalni a valós igényeit, mert fél az elhagyódástól, s van aki azt, hogy vágyik az elfogadásra/figyelemre, amiért képes eltűrni szinte bármit és becsapja magát azzal, hogy ő jó partner mert odaadó, közben csak fél.


Ha belenézel ebbe a tükörbe te mit látsz?Mi lehet az amit meg kell tanulnod, hogy többé ne nézzenek hülyének?

2019. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a farmer-pulcsis megnevezést a szerényebb, hétköznapibb viselkedésű nőkre írtam, de ha neked nincs igényed ezekre, akkor nem gond. Ismétlem: az igényeiden érdemes gondolkodni, ha tényleg megoldást szeretnél, nem csak dumálni. Olyan "csapatépítő" társaságokban én is voltam többször, de inkább az egyszerűbb emberekkel foglalkozok, ahol kevesebb a színjáték :)
2019. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"az igényeiden érdemes gondolkodni, ha tényleg megoldást szeretnél" Zseniális, ha megcsalnak, az az én hibám és felelősségem...

Bocs, hogy nem vagyok élő hazugságvizsgáló gép. Mint itt már írták, az emberek sokszor nem a valós énjüket mutatják egy kapcsolatban. És mire kiderül a valódi jellemük, már érzelmileg bevonzották a másikat. Egy példa: az exem előadta, hogy ő tényleg hűséges típus, kis egyszerű csaj, nem is volt dolga csak 3 férfival, csak párkapcsolatban... Aztán egyszer este, részegen hazafelé, az utcán találkoztunk valami pasassal, aki messziről rádudált meg üvöltött utána, hogy "héééé, hellósziaaaa". Mikor rákérdeztem, ki volt, a csaj elkottyantotta magát, hogy "ja, hát az X, valamikor kavartunk". Hát kiderült, hogy ez a pasas is reszelgette a csajt, csak ő nem számította be a szexpartnerek sorába, mert "hát nem is élvezte". Most az ilyet hogy látod előre? Jöjjek össze egy "farmeros pulcsis" csajjal, mert az biztos nem fog hazudni?


"inkább az egyszerűbb emberekkel foglalkozok, ahol kevesebb a színjáték :)" Te tényleg nem érted, hogy olyan kategóriákat mosol össze, amelyek köszönőviszonyban sincsenek egymással?

Ha összejössz egy "farmeros pulcsis" segédmunkással, mert "egyszerűbb" nálad, az nem jelenti azt, hogy kisebb eséllyel dug félre, mintha egy egyetemi tanárral lennél. A hűtlenség nem intelligencai- vagy vagyonfüggő, max. egy butább ember hamarább lebukik, ha félrek.r.


Az emberi jellem nem a végzettségtől, státusztól, intelligenciától, vagy az általad "hétköznapi viselkedésnek" definiált "egyszerűségtől" függ. Kezdem azt hinni, hogy TE áltatod magad azzal, hogy ha "alulválasztasz", akkor biztos hűséges társat kapsz, aki túl primitív és "egyszerű" ahhoz, hogy megcsaljon...

2019. febr. 9. 11:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 8as válaszoddal kapcsolatosan nem értem, hogy miért tetted fel ezt a kérdést, ha te tudod a legjobb választ magadnak. Bízom benne, hogy sértődsz meg. Ismétlem: te tudod a legjobb választ saját magadnak, a mi válaszaink nem fontosak.
2019. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Semmit, bízzál magadban és xarj az egészre. :) F
2019. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!