Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akik még nem töltötték itt be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik még nem töltötték itt be a 17 életévüket, milyen határokat szabtok egy párkápcsolatban?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok:)

2016. márc. 8. 17:29
 1/6 Fruzs33 ***** válasza:
45%

Legyen normális,lehessen vele jókat beszélgetni,ne féljen engem felvállalni,ne érezze rabságnak,hogy kapcsolatban van velem,legyen figyelmes.

15/L

2016. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs szex minimum félévig. Egyszer bukjon le hogy hazudott valamivel kapcsolatban és mehet amerre akar..meg még..hát ilyen normális dolgok, ne hazudjon, ne részegedjen le minden nap stb. :D


(Most ki értelmezte félre a kérdést, én vagy az első? :D) 16/L

2016. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg furán fogalmaztál kérdező, de nekem egy olyan kapcsolat hiányzik, ahol elfogad a párom és lehetek szabad, nem a gondolataim rabságában sínylődők mert tudom hogy mellette lehetek önmagam. legyen őszinte velem és ne féljen beszélgetni a problémákról, hisz a kommunikáció fontos és persze az alap dolgok hogy tiszteljen, becsüljön és szeressen. ezek a határok, ezek kívül nem kell senki, mert csak szomorú vége lesz és nem éri meg.
2016. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi lemaradt.. 17/F
2016. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legyen kedves, őszinte, mondjon el mindent(jó nem mindent, csak ami rám is tartozik), és hagyjon levegőt nekem(érts:ne csak ő beszéljen:D)

Am nem tudom, nekem nem volt még barátom:) 16/L

2016. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nekem a csók a határ,szex semmiképp! a köztes dolgokkal ki hogy érzi.16l
2016. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!