Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is feltűnt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt már, hogy manapság mintha sokkal több férfi lenne elégedetlen, önbizalomhiányos a külseje miatt, mint ahány nő?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mivel a nok szebbek, mint a ferfiak.... Ja.
2019. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Most a nők kapják orrba-szájba, hogy jó vagy anyukám, függetlenül attól, hogy milyenek, talán ez rájátszik a dologra.

32/f

2019. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Ideje volt!

Legalább elkezdenek a férfiak is törődni a külsejükkel, arcbőrükkel, így nem csak a férfiak 0,1%-a fog jól kinézni.

2019. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát 3-as nem tudom, én főleg azt látom, hogy olyan dolgok miatt van problémájuk, mint a magasság, arcszerkezet, amiken nem lehet változtatni. Nyilván akit foglalkoztat a külseje, az az igényesség részét hamar rendbe teszi.
2019. ápr. 17. 17:51
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom hol éltek. Szombaton voltam Budapesten egy ob úszó versenyen. Több ezer induló van egy ilyen rendezvényen, és volt időm alaposan megfigyelni a seregletet. Messze jobb pasik voltak, mint nők. Vagyis, már kapásból az aktuális ideál miatt a sportos, kívánatos, elegáns külső pasiban sokkal hamarabb elérhető, mint nőben ugyanez. Ugyanígy, jógázni is járok és ott is illetve a konditeremben is hasonló a felhozatal. Igénytelen, túlsúlyos, elhanyagolt külsejű nők és hozzájuk képest fényévekkel jobb formában lévő csávók.

Persze ez nem válasz a kérdésre. Viszont az, hogy a nők újfent szebbek lennének az végtelenül nagy bullshit.

Én inkább amondó vagyok, hogy mindkét nemnél az átlag bőven önbizalomhiányos. Viszont ez egy férfinál sokkal kellemetlenebb tulajdonság, mint a nőknél. Hiszen az alap, elvárt nemi tulajdonságoknál a férfitól tetszik vagy sem, de inkább elvárjuk a magabiztos, határozott fellépéseket, a céltudatosságot, míg egy nőnél tök cuki tud lenni ha picit bizonytalan, félénk, stb. Ez pedig már csak az objektív tapasztalások által de bőven koordinálja az egyén önértékelését, érthetően nem egy irányba.

2019. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Már Bödőcs is megmondta: "A magyar nők, asszonyok... szebbek, mint a bolgár férfiak." :D


A kérdésre válaszolva, szerintem általánosságban nincs így. Van egy réteg, akik az alacsonyságukat, arcszerkezetüket okolják a sikertelenségért, de ők jóval kevesebben vannak, mint azok a nők, akik elégedetlenek a testükkel. A #2-es válaszolóval egyetértek, de szerintem ennek az az oka, hogy a nőknél már észrevették, hogy mekkora testképzavart okoz, ha mindig a (közel) tökéleteshez hasonlítják őket. Így náluk már megjelent a "fogadd el magad úgy, ahogy vagy" szemlélet is. Van egy óriási különbség a férfiak és a nők között: egy férfi nem akar tetszeni egy másik férfinak, illetve eszében sincs kinézetben rálicitálni a többi férfira. Ha a kinézete megfelel ahhoz, hogy sikeres legyen az általa kiválasztott nőknél, akkor onnantól kezdve téma letudva. Tudomásul veszi, hogy Bélának laposabb a hasa, Gézának kidolgozottabb a teste, Tominak meg tök jól áll a szakáll, de ennyi és nem több. A nők között ezzel szemben folyamatosan megy a harc akkor is, ha épp van párjuk, vagy egyetlen férfi sincs a láthatáron.

2019. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5, szerintem amit leírtál az valahol válasz is. Ha a férfiak többsége sportos, igényes és helyes, míg a nők többsége nem az, akkor érthető, hogy a férfiakban alakul ki önbizalomhiány, mert sok jó külsejű férfival kell versengeniük kevés jó külsejű nőért.
2019. ápr. 17. 18:22
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

#7. Ráadásul az "alap", "semmi", "lófax" kategória, ahogy a legtöbb pozitívum, míg egy kibomlott cipőfűzőért vagy rakoncátlan hajtincsért, ráhagyásért kövezés, igénytelenezés, lúzerezés jár, így megfordul hamar az ember fejében, még ha nem is az, hogy ő maga egy szar alak, de az mindenképpen, hogy van e értelme hajtani. Bizonyára ismerős még az iskolából, mikor egy egyesért kitör a parasztgyalázat, büntetés, eltiltás, baxogatás, hetekig, egy ötösért pedig csak egy "jól van gyerek" jár vagy még az sem. Az a baj, hogy férfinak és nőnek egyaránt áránytalan a pozitív és a negatív megerősítés a rendszerben, ennek pedig isszuk a levét.

32/f

2019. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Mert eleve a nőknek fontosabb a külső. Most nem arról beszélek, hogy a férfit nem zavarja 50 kiló háj, hanem arról, hogy egy nő észreveszi, ha van 1 pattanása, ki van kötődve a cipőfűzője a csávónak, vagy csillog az alapozója a másik nőnek, ilyen apróságokat. Olyan részleteket is, ami felett egy férfi simán átsiklik. Tehát a nőknek fontosabb a kinézet ha belegondoltok.
2019. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
47%

Ha 10 nő bepróbálkozik 10 férfinél: 8 kapcsolat lesz belőle.

Ha 10 férfi bepróbálkozik 10 nőnél: 2 kapcsolat lesz belőle.

Lehet matekozni.

2019. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!