Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiányos nem sportoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos nem sportoló férfi kinézetre milyen nőnél ne próbálkozzon?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Mekkora divat szó lett ez az "önbizalomhiány".

Pedig eredetileg azt jelenti a szó, hogy vannak értékeid, de nem tudod eléggé reprezentálni azokat.

Az itt siránkozó kisfiúk pedig az ég világon semmit nem tudnak felmutatni, de nekik önbizalomhiányuk van.


Sorold el légyszi mi az amit letettél az asztalra?

2018. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Én elég sok mindent letettem az asztalra, és mégis teljesen sikertelen vagyok a nőknél.
2018. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mentális betegként elvégeztem 3 szakmát és egy 2-es 3-ra sikerült érettségit. Munkahelyem van, a végzettségemmel kitörölhetem. Ezt leszámítva egy levegőrontást, hogy megszülettem.
2018. máj. 1. 17:09
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
#1: A hozzád hasonlóan itt siránkozó kislányokról mi a véleményed?
2018. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Milyen mentális betegséged van?
2018. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mivel foglalkozol? Én azt mondom próbáld meg a maximumot nyújtani valamiben legyen az a munkád, vagy bármi amibe belefogsz. Mindenben sikeres úgy sem lehetsz, hiszen az-az 1 elveszi minden energiádat.

Utána jön egykis önbizalom, hogy "igen, faxa gyerek vagyok!"

Utána úgy fogod látni a dolgokat, hogy vagy annyira értékes, hogyha a csaj rád sem néz nem az lesz, hogy te nem érdemled meg őt, hanem ő nem érdemel meg téged.

Értéket kell teremteni. Felfedezted mi a hiba. Én is látom magamon, mindenki látja magán vagy tudja mi a baj. Mire a probléma megoldás végére érsz az lesz a legkevesebb problémád, hogy pitsák nem adnak lapot, mert annyira nem fog érdekelni. Hiszen elégedett leszel magaddal.

2018. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%
Ha már kitörölték a linkes hozzászólásomat:normál alkatú,csöcsös-segges nőknél,vagy vékony csöcsös-seggeseknél,netán feszes csajoknál valszeg semmi esélyed.
2018. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
SEMMILYENNÉL!
2018. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nőnél ne, aki nem tetszik.
2018. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Akkor ideje elkezdened sportolni.
2018. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!