Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátránnyal indul egy ilyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátránnyal indul egy ilyen nő társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

Nincs babaarca, nem törékeny testalkatú, inkább izmosabb.

Vagányabb, bevállalós, sportos, nem szeret otthon ülni, valamint természetéből adódóan kissé nagyszájú, határozott, domina jelleg és szarkasztikus humorú.


Most direkt csak ezeket a tulajdonságokat írtam le, mert ezek azok, amik szerintem hátráltathatóak lehetnek ismerkedéskor. Úgy vettem észre, hogy a csendesebb, szerényebb lányokat preferálja a többség.


2019. ápr. 11. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen nő mellé pont nem papucs kell
2019. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem hátrány. Az a hátrány, ha elviselhetetlen vagy buta vagy.
2019. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%

HA a nagypofájúság mellé intelligencia is társul, akkor jó.

Az izmosabb is jó, főleg a mai anorexiás felhozatal fényében.

26/F

2019. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mikeXxX ***** válasza:
A lényeg ott lapul hogy ezt hogyan adja elő ! 40f
2019. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagypofájúság vicces és őszinte kommunikációt jelent, azzal szerintem nincs gond. Ha mindenbe beleugatást, bántó beszólogatást, egyoldalúságot, az a gáz. Akkor a lány tanuljon egy kis empátiát. A lényeg, hogy van-e másokra figyelés, kompromiiszumkészség, azok nélkül ritkán működik egy kapcsolat.
2019. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!