Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátránnyal indul egy ilyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátránnyal indul egy ilyen nő társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

Nincs babaarca, nem törékeny testalkatú, inkább izmosabb.

Vagányabb, bevállalós, sportos, nem szeret otthon ülni, valamint természetéből adódóan kissé nagyszájú, határozott, domina jelleg és szarkasztikus humorú.


Most direkt csak ezeket a tulajdonságokat írtam le, mert ezek azok, amik szerintem hátráltathatóak lehetnek ismerkedéskor. Úgy vettem észre, hogy a csendesebb, szerényebb lányokat preferálja a többség.


2019. ápr. 11. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
szerintem nem hatrany szemely szerint nekem bejonnek az ilyen lanyok
2019. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Férfi függő... de a női nagyszájúság és túlzott dominancia, nem túl vonzó női tulajdonság.
2019. ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Én viszont pont ennek az ellenkezőjét láttam mindig is. Külsőre mondjuk a babaarcú, törékeny kategóriába tartozom, viszont eddig minden pasi azt imádta bennem, hogy oda mertem szólni, volt önbizalmam, nem vagyok egy csendes kis visszahúzódó csaj. A legtöbb férfitől hatalmas kamu, hogy a csendes, szerényebb lányokat szeretik. A legtöbb ilyet semmilyennek tartják. Inkább azoknak a pasiknak jönnek be, akik szeretnek uralkodóbbak lenni egy kapcsolatban és kicsit elnyomni a párjukat.

Sima önfényezés meg kamuerkölcs, hogy nem szeretik a magabiztos, nagyszájú lányokat. Akárhova megyek mindig engem preferálnak a visszahúzódóbb lányok helyett. Van nyilván akinek ez ijesztő és nem tud mit kezdeni a helyzettel, de a többség szereti a nagydumás csajokat.

2019. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen, jól gondolod, a férfiak nem csípik a nagypofájú nőket. Havernak igen, de ennyi.
2019. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sokaknak bejön nyugi.


Így leírás alapján egy kolléganőmre emlékeztet akivel randiztam, de nem jött be nekem hasonló tulajdonságai miatt.

Exem domináns, irányító, volt ezért köszönöm nem szeretnék újra olyan párt.

2019. ápr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

"női nagyszájúság és túlzott dominancia"


És szerinted ki csípi a férfi nagyszájúságot és túlzott dominanciát?

Senki.

2019. ápr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy vettem észre, hogy a csendesebb, szerényebb lányokat preferálja a többség."

Oké, akkor most kérdezd meg a barátnőid, hogy szerintük ők hátrányból indulnak e. Majdnem minden 2. nő szerint POOOOONT az ő tulajdonságaival rendelkező nők vannak hátrányban.

2019. ápr. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Izmos?, köszönöm nem.
2019. ápr. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez a leírás még bármit takarhat, de aktív életet élek (sportolok, túrázom), és ott vannak ilyen nők. Nekem nem így tűnik, hogy népszerűtlenek lennének.



Btw, amit leírtál az alapján akár az exem is lehetnél. 1:1ben jó a leírás, de ő sosem tenne fel ilyen kérdést, mert mondig elég népszerű volt a férfiaknál (baba arccal vagy nádszál vekonysággal őt se vádolná senki, egy gramm zsír nem volt rajta, mégis inkább sportos volt, mint vékony, és elég tűzről pattant is volt).

2019. ápr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
No para, csak egy papucsot kell találnia!
2019. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!