Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki el tudja magyaràzni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudja magyaràzni, hogy miért csak a jó fiúknak vannak ismerkedési problémàik, a bunkó pasiknak miért nincsenek?

Figyelt kérdés

Màr középiskolàban is észrevettem ezt. A szerényebb sràcok csoportba verődve nézték a szexi lànyokat tàvolról, míg a nagyszàjú sràcok a szünetekben azoknak a seggét fogdostàk a szünetekben.


MAGYARÀZAT?


2019. ápr. 11. 18:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy a bunkonak lesz barátnője de az max csak pár hitem 1-2 hónapig marad vele nem hiába bunkó... de igen ha nem kezdeményezel nem fogsz barátnőt szerezni és ne ne legyél bunkó csak add önmagadat légy őszinte magabiztos és bátor
2019. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

Te eltudod magyarázni, hogy mi alapján cimkézel valakit jófiúnak vagy bunkónak?


Elmagyaráznál, hogy miféle középsuliban voltál, ahol a lányoknak tetszik az ilyesmi? Általában a lányok ezt nem szokták tūrni, inkább pofonnal reagálnak, mintsem tetszene nekik az ilyen....

2019. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
Kereslet-kínálat. A szerényebb srácoknak miért azok a csajok kellettek, akik hagyták magukat fogdosni?
2019. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

#5 Már bocs, de én azt tapasztalom, hogy számos “szeretni tudó” pasi csak ezt hiszi magáról, hogy ō mindenkinèl jobb.


Tulajdonképpen aki nincs kapcsolatban, csak álmodozik róla, az nem tudja, hogy a valóságban milyen, álmában ideális ès minden romantikus. Talán gyakorlatilag tök máskèpp viselkedsz, amikor kapcsolatba kerülsz, és X ideig benne vagy, akit addig elérhetetlen nagy szerelmedként kezeltél, azt megkaptad, aztán ráuntál.


Volt rèszem ilyen “jó fiúban”, aki nagyon beakarta adni magáról, hogy ō mennyire jóságos, panaszkodott is rá, hogy nincs nō, aki értékelné a nagy jóságát. Miutàn összejöttünk, pár hónap múlva már ō is elég közömbös lett, sōt ō is bunkózott. Tehát nem értem mit sajnáltatja magát az ilyen és kinek akarja beadni, hogy ō különb, mint mások és annyira jó.

2019. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
Jobb,ha vannak baratai a pasimnak es nem sirankozik nekem,hanem jot viccelodunk egymassal. Az erzelgos ,kotoszkodos fiukakbol elegem lett.
2019. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
Csak megsugom, éppen nem rég kaptam egy csendes, szűz jófiútol egy ordenáré privit it. És ezt máshol is tapasztaltam. Csak hiszed, hogy jobbak. Tele van egyreszuk frusztraltsaggal es rejtett agresszioval
2019. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

1) szexi lányok távolból bámulása kevés egy kapcsolathoz. Ahhoz tenni kell.


2) akiket "jó fiúkat" ismerek szinte MINDNEK van párja.

2019. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

A válasz ennél banálisabb:

a szerényebb srácokkal nincs interakció. A merészebb fiúkkal van.

Ugyan ez van a lányokkal is. A merészebb, kezdeményezőbb csajok simán találtak fiút maguknak, akik nem kezdeményeztek és a szükségesnél több interakciót nem bonyolítottak velük az hoppon maradt. (nekem is akkor lett párom, amikor vettem a bátorságot és kezdeményeztem belekerültem a pörgésbe)

2019. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Àltalàban a lànyok ezt tűrik. Utcàn, buliban, suliban stb. Nem igaz, amit mondasz, mert a nők nem olyan prűdek, amilyeneknek beàllítod őket. Számos nő "baràtsàg extràkkal" stb kapcsolatban is benne van, csak nem vàllaljàk fel. Jó fiúkkal többségében szóba sem àllnak. Az ismerkedési problémàkkal küzdő pasik 100%-a kedves fiú, aki tipikusan mindent megtenne a nőért, hogy a kedvében jàrjon - most nem szàmítva azokat, akiknek valahogy összejött egy nő nagy nehezen, kérdés meddig marad meg nekik a nő. Engem ugyanis elhagytak egy bunkóért. A nagyszàjú, balhés sràcoknak viszont 0%-a küzd ismerkedési problémàkkal. Àltalàban mindegyiknek van nője, aki azt hiszi, hogy majd megvàltozik, vagy cserélgetik a nőjüket hetente. Ide a GYIK-re se írt még olyan sràc, akinek az volt a baja, hogy túl bunkó a nőkkel, ezért nem talál senkit. A GYIK-es pasik 100%-a jó fiú (volt), csak a sok sikertelenség nőgyűlölővé tette egy részüket.
2019. ápr. 11. 19:30
 20/27 anonim ***** válasza:
79%

#19:

"Az ismerkedési problémàkkal küzdő pasik 100%-a kedves fiú, aki tipikusan mindent megtenne a nőért, hogy a kedvében jàrjon"


Csak azt nem, hogy határozottak legyenek, legyen önbecsülésük és oda merjenek menni. A humorról, a jó értelemben vett pajkosságról, flörtölésről nem is beszélve.

Mindent megtenne, hogy a nő kedvében járjon, csak épp arra nem veszi a fáradságot, hogy megtudja, hogy hogyan is tudna a kedvében járni...

2019. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!