Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a nők a hirtelen adódó ismerkedési helyzeteket?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szeretik, azokkal akik számukra vonzók.
2019. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretem.
2019. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es, ezt szinte el sem hiszem... úgy értem, hogy elhiszem, csak meglepő.
2019. ápr. 2. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Sok oka lehet. Gondolom, ezalatt az ilyen buszmegállós meg Deák téren leszólítós műfajt érted.


Lehet simán, mert nem jön be, és nem akarja áltatni. Lehet, hogy nincs olyan hangulatban, hogy ismerkedjen. Lehet, hogy eleve negatív benyomása van olyanokról, akik utcán szólítanak le nőket csak külső alapján. Lehet, hogy kényelmetlen helyzetbe hoztad. És mindez mondjuk feltételezve, hogy nem olyat szólítottál le, akinek dolga van.


Nem véletlenül szólják le az emberek ezt az egész műfajt, mert a nagy számok törvénye alapján hoz sikert.

2019. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Engem szólított már le olyan férfi, akit nagyon helyesnek tartottam. Egyetértek a fenti válasszal, nagyon nem mindegy, hogy milyen férfi űzi ezt az ismerkedési formát:D
2019. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez az amit a férfiaknak meg kell érteni. Hogy hol és mikor állnak pozitívan a kezdeményezésre a nők, egyedül azon múlik, hogy mennyire nézel ki jól. Ha kifejezetten jóképű vagy, bárhol, bármikor nyitottak rád, különben pedig zaklatásnak vesznek mindenfajta kezdeményezést ismeretlenül.
2019. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
6-os, ezt bárki meg fogja cáfolni, aki mondjuk már legalább 50 lányhoz odament így életében. Jó, mondjuk kétségtelen, hogy valamennyire jól kell kinézni, de nálam a "forgatom a szemem és meg se állok" szinttől és a "már aznap este találkozunk és smárolunk" szituig előfordult minden.
2019. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4: Igen, az ilyen helyzetekre gondoltam


5: Értékelem az őszinteségedet


6: Vajon honnan lehet azt tudni, hogy egy nőnek jóképűek vagyunk-e vagy pedig nem? Ahhoz sajnos oda kell menni és megszólítani, vállalva a kockázatokat.


7: Az alatt mit kell érteni, hogy "csak forgatom a szemem, és megyek tovább"?

2019. ápr. 2. 18:47
 9/10 A kérdező kommentje:
Illetve "meg sem állok",
2019. ápr. 2. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy ez a csaj reakciója. Valóban nem fogalmaztam teljesen egyértelműen.
2019. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!