Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segíthet az a sikertelen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet az a sikertelen és gátlásos férfiakon, hogyha erősen koncentrálnak arra, hogy egy nő megszólítsa valahol ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Teszem azt, lefekszünk, elcsendesítjük az elménket, aztán egy gyönyörű nőt helyezünk el a tudatunk mezejére, ahogyan odajön hozzánk valahol, és megszólít minket.


És ha másnap esetleg az utcán ha nem is egy szép nő, de odajön hozzánk egy átlagos kinézetű hölgy, és ha nem is ismerkedni akár, hanem mondjuk útbaigazítást kér, akkor is azt mondhatnánk, hogy bizony ebben lehet valami, mert mégiscsak odajött hozzánk egy nő, ha nem is akart ismerkedni.

Aztán pedig otthon tovább folytatnának a koncentrálást.

Hát ha tényleg ezen múlna a siker, akkor a nap nagy részében meditálnék.


2019. ápr. 7. 15:47
 1/10 A kérdező kommentje:
"folytatnánk"
2019. ápr. 7. 15:49
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom,a fiúk mért írtak össze ennyi marhaságot,de hidd el nekem,nőnek,hogy a legtöbb csaj megőrül a szerényke,bénuska,ügyetlen szűz pasikért!
2019. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Igen segíthet, csak nem úgy ahogy te gondolod. Ha a "koncentráció" után elhiszed magadról, hogy lesz nő akinek kelleni fogsz, akkor megváltozhat az, amit a nők gyakran kisugárzásnak mondanak és talán lesz olyan is, aki valamiért (nem feltétlenül ismerkedési szándékkal) odamegy hozzád. Ettől kapsz egy kis önbizalmat (értsd: észreveszed, hogy nem undorodnak tőled a nők), nyitottabb leszel, amire ők is nagyobb nyitottsággal válaszolnak. Így működhet az elméleted.

De ha csak meditálgatni akarsz, viszont a viselkedéseden semmit nem változtatsz, akkor semmit nem fog érni, kivéve ha valami természetfeletti gondolatirányítási képességet nem sikerül kifejlesztened, amire valljuk be nem sok esélyed van.:)

2019. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Ez most mi? Kik mit írtak?
2019. ápr. 7. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Légyszi tedd ezt át ezotéria kategóriába.

Amúgy meg ennyi erővel próbálj meg akaraterővel tárgyakat mozgatni, majd ha megy, akkor mehet az utóbbi is. (Na jó, ne csinálj hülyeséget, csak vicceltem.)

2019. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 ezt nem állítom, hogy undorodnak, de igazából ezt nem is tudtam még felmérni. Nem tudom, hogy mit kell érteni kisugárzás alatt. A puszta kinézetemből semmi különös nem látszik. Ha meg nagy ritkán beszél velem egy idegen, ő sem valószínű, hogy a rossz kisugárzásomra gondol, mert ez szerintem nem is látszik.
2019. ápr. 7. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Kisugárzás: ez igazából egy megfoghatatlan, láthatatlan valami. Viszont biztosan te is érezted már ismeretlen emberek közelében, hogy szimpatikusnak vagy épp unszimpatikusnak találod annak ellenére, hogy egymáshoz semmi közötök nem volt addig. Na ez a kisugárzás. Nem sok köze van a kinézetedhez.
2019. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:
62%
Inkább azon meditálj, hogy te hogyan szólítanál meg valami nőt.
2019. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hamvas rétihéja: Az túl bonyolult lenne, egyszerűbb az égből várni a sült galambot :D.
2019. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örüljetek inkább, hogy nektek megy ez.
2019. ápr. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!