Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokat a pasikat kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a pasikat kérdezem, akiknek a külső tulajdonságaik miatt olyan lánnyal kellett beérniük, akihez nem vonzódnak, ti hogyan fogadtátok ezt el?

Figyelt kérdés
Hogyan fogadtátok el, hogy sosem tapasztalhatjátok meg, milyen valaki olyannal lenni, akihez minden porcikátokkal vonzódtok? Mit éreztek, amikor megláttok egy gyönyörű nőt valahol, és tudjátok, hogy ez nektek sosem fog kijutni az életben?
2019. ápr. 4. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
azt hogya 3456. GyK - s LÚÚÚzer vagy !!
2019. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal normál esetbe össze se jön az ember. Én nem vagyok valami népszerű a csajok körében, de ez nem jelenti azt, hogy leadom az igényeimet a béka fenek alá, volt olyan csaj, aki rám akart hajtani, de nekem nem tetszett, és nem jöttem össze vele.
2019. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonzó nem csak fullos nő lehet valaki számára... Honnan szeditek az ilyen baromságokat?
2019. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Olyannal normál esetbe össze se jön az ember."


Te nem. Én sem. De nézz már körül, hány olyan párt látsz, ahol 100%, hogy csak jobb híján vannak együtt.

2019. ápr. 4. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz..a szerelem nem a fullosságon múlik..azért mert te felszínes vagy és mást el sem tudsz képzelni..
2019. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Gondolat is rossz?


Adott egy csunya hapsi aki azon van megsertodve hogy csak vele egy szinten lévőkkel tud összejönni ! Miért kene egy fullosabb csajnak egy ronda pasi ?

2019. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LazyJones ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meglepő lesz, de a páromat egyáltalán nem mondanám egy gyönyörű csajnak. Rohadtul nem a zsánerem és az esetem, ha valaki ránk néz, azt mondaná, hogy a tipikusan ez jutott helyzet, pedig egyáltalán nem erről van szó. Elbűvölő, vonzó, értelmes és értelmes nő, akivel ismerjük, szeretjük és elfogadjuk egymást, és a világ legdögösebb, legszexibb csajáért sem cserélném el soha. Úgyhogy sose indulj ki abból, hogy te mit gondolsz látottnak mások kapcsolatából.
2019. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En megprobaltam olyan novel, aki nem jott be egyaltalan. Hat fel sem allt, akkor is csak kb. 1 percre, miutan koncentraltam, mint a nehai Gyurcsok Jozsi.


Es igen, elegge szivfacsaro erzes, hogy nekem nem lehet olyan szep partnerem, aki tetszik nekem. Mar az eletkorom miatt sem lehet, mar kifutottam az idombol :(

2019. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!