Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi a fontosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a fontosabb egy srácban, a külső vagy a belső tulajdonságaik?

Figyelt kérdés
Ha választanotok kéne kivel járnátok inkább, egy csúnya de kedves sráccal, vagy egy nagyon szép, de bunkval?
2010. máj. 19. 20:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem.
2010. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Bunkóval semmi pénzért, de nekem a kedvesség nem feltétel. Elég kedves vagyok én jobb napjaimon, nem kell hogy örökké aranyoskodjon, inkább férfias legyen :)
2010. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mindenképp valaminek rossznak kell lennie benne? Én maximalista vagyok! Keress egy kedves és helyes srácot, a többi selejtes.
2010. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ez az embertől függ, valaki helyesnek látja azt a srácot is amelyik csúnya valaki meg a bunkót is kedvesnek szemléli ha annyira szerelmes belé. úgyhogy ahány ember annyiféleség :)
2010. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

Én mindig azt gondoltam,a nagy bölcs mondás ellenére is, hogy a külső nagyon fontos. Mert ha meglátod és van olyan ami tetszik rajta elsőre ,esetleg kíváncsi leszel a belsejére is, ha egyáltalán semmi nem fog meg a külsején tuti hogy nem érdekel a belseje sem:)

De a tapasztalatom az, hogy a csúnyább srácok sokkal kedvesebbek, érzékiebbek és tele vannak szeretettel, amit ki is tudnak mutatni.És ha elhiszed, ha nem a csúnyaságot az idő múlásával szépnek fogod látni!

Remélem kicsit segítettem:)

2010. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én a kedves pasit választom ! Mert egy kedves fiu az én szememben tünhet szépnek is. Kinem álhatom a szépfiukat egyébként. Mindenkinek van hibája, de én azt mondom az ne a belső legyen.
2010. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

a kettő keverve.

az én barátom pont ilyen :)

2010. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
támogatom, hogy ha a külsője nem vonz a fiúnak akkor belüről sem fogomk megismerni a kedvességét tehát nézzen ki valamennyire jól utána meg jöhet a kedvessége és az ismerkedés.
2010. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép. Amúgy meg kinézhet egy fiú akármilyen jól, ha a belső tulajdonságai nem tetszenek. A legutóbb úgy szerettem bele egy fiúba, hogy csak barátkoztunk, egyáltalán nem tetszett, de annyira megfogott a belseje, hogy beleszerettem, és ezután már szépnek láttam kívülről is. :)
2010. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
legyen pénzed....ennyi jah meg sportolj kicsit
2010. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!