Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dolgozó emberként már késő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozó emberként már késő ismerkedni?

Figyelt kérdés
Amikor még suliba jársz, van társaság és viszonylag sok szabad idő. Könnyebb ismerkedni. De amikor már reggel 7 és este 6 között a melóval vagy elfoglalva egy olyan helyen ahol nincsenek ellenkező nemű emberek (egy sem), akkor hol és hogyan ismerd meg a párod? A tinder sz_Rt sem ér (már bocsánat), 2 évig nyomkodtam és 1 emberrel sem tudtam találkozni onnan. Ha munkanélküli lennék, nyilván lenne idő és talán tudnék más közegekbe járkálni, de akkor meg nem lenne miből. Más hogyan oldja meg?

2019. ápr. 3. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ez engem is érdekelne.
2019. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván olyan nővel kell megismerkedned, aki szinten ilyen beosztásban dolgozik, mert akkor ki tudjatok számítani ki mikor ér rá.
2019. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Én is így vagyok pont.. 23F
2019. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Most beleképzeltem magam a helyzetedbe. Én azt csinálnám, hogy elmennék haverokkal biliárdozni, vagy olyan helyekre amiket szerettek. Esetleg hétvégi kocsmázás. Ha kapás van, leválsz haverokról. Ez nem szokott probléma lenni.
2019. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő, csak nehezebb a szabadidővel sakkozni. Sok a társkereső a dolgozó korosztályban is.
2019. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a legjobb szemszögből nézed a dolgokat. Ha dolgozó ember vagy, akkor egy minimális összeget havonta használj fel szórakozásra, randira (kávéra meghívás, stb.), hobbira. Tinderrel és fizetős társkereső weboldalakkal ne is foglalkozz. Próbálj meg tánctanfolyamokra menni, tangó, salsa vagy hasonlók vagy koránduló csoportokba, stb. Pesten több lehetőség van, s nagyobb városokban is :)
2019. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

Suli után pár évre rá elmentem kamionozni nemzetközibe. Ott aztán nem is lehetett ismerkedni, csak a fizetős hölgyek társaságát lehetett élvezni.


Kamionos F35

2019. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aki 7:00 és 18:00 között melózik (11 órát) minden nap, annak fölösleges párkapcsolaton aggódnia. Inkább azon kellene agyalnod, hogy mikor fogsz kiégni a munkából.
2019. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz délután 6 és este 11 között? Na akkor kéne csajozni. Én mindig a hobbijaimon keresztül csajoztam be mert az én munkahelyemen szintén csak azonos neműek vannak. Ja és tinderről is összejött pár tali (alkalmi is) simán.
2019. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha munkanélküliként írna rám valaki, elhajtanám.

Azt a benyomást keltené, hogy büdös neki a munka, és rajtam akar élősködni.


(Volt olyan, aki ki akarta velem fizettetni a buszjegyét, hogy eljöhessen hozzám egy kólára)

2019. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!