Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos ember hol tud ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos ember hol tud ismerkedni a való életben?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, szóval úgy gondolom így nehezebb az ismerkedés. Online ismerkedésről teljesen letettem, egyszerűen nem látom azt a helyzetet, hogy így valaha is lenne barátnőm. Nők vissza sem írnak, meg aztán nem is igazán tudom melyik oldal lenne a megfelelő erre. Való életben meg egyedül nem szeretnék eljárni szórakozóhelyekre, az borzasztóan kínosnak érezném. Hol lehetne ismerkedni, ha az embernek nincsen társasága akivel elmenjen valahová?

2019. ápr. 2. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Sehol.

Vagy eljársz társaságba, közösségi helyekre ahol emberek éppen jól érzik magukat, vagy felejtős.

2019. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Kávézó, szabadtéri programok (túrázás, szervezett kirándulások), park, kiállítás. Ezeket tudom mondani.

Ja, meg tüntetés ;-)

2019. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
DK által szervezett rendezvényeket tudom ajánlani, ha bejönnek a 65 év felettiek
2019. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Én is ezzel a gonddal küszködök, de megpróbálok beletörődni, hogy ez nekem soha nem fog menni.
2019. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
#3-as Hogy jön ide a politika? Ez nem politikai témájü kérdés volt.
2019. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Max. valami rapidrandis meg tudomisénmilyen egyéb randis cuccokra tudsz elmenni, ahová az emberek határozottan ismerőseik nélkül mozdulnak ki. Vagy iratkozz be helyekre, amik érdekesnek tűnnek, de ne fő céllal csajozni, csak hogy egyáltalán közelebb kerülj emberekhez.
2019. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha van egy kis szabadidőd meg pénzed utazhatsz is persze útitárssal.

Vannak olyan forumok/oldalak ahol nők/férfiak útitársat keresnek, így is lehet ismerkedni és nem kell barátitársaság sem.

2019. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!