Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek azért nem kell csóró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azért nem kell csóró férfi (vagy csórónak látszó), mert akkor nem lehet kihasználni?

Figyelt kérdés
Vagy mi ennek az oka? Ha tegyük fel, a nőket valóban nem érdekli a férfi pénze, anyagi helyzete, akkor mi az oka annak, hogy zömében a csórók közül kerülnek ki azok a férfiak, akik nem kellenek a nőknek?

2019. márc. 31. 16:52
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
72%
És lám, 100%-ot kaptál a sok idegbeteg, csóró nőgyűlölőtől.
2019. ápr. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
35%

42

Csöves férfigyűlölő femináci beszólogat=észérvek elfogytak 😂😂😂😂

2019. ápr. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
85%

"Fogadjunk hogy valami bölcsész, művészeti vagy gazdasági szakkal beszéltek ekkora lenéző pofával mindenkiről."


Én speciel mérnökként.

Azt azért megkérdezném, hogy mi bajod a gazdasági szakkal? Igen jól lehet vele keresni. Unokanővérem nettó 700 ezret keres vele.

2019. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, ne foglalkozz ezekkel a női válaszokkal az ellenkezőjét teszik mit amit mondanak. A legtöbb alkalmatlan még a kocsi vezetésre is csak mennj ki az utcára, aki egy szaros kocsit nem tud elvezetni az szerinted mire képes?
2019. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
84%
A gyorshajtók és a közlekedési balesetet okozók nagyobb része férfi. LOL
2019. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
100%
Mert a nőknek nem az az élet céljuk, hogy a fizetésükből a férjüket tartsák el. Ha van pénze (nem kell hogy milliárdos legyen), akkor már oké, mert együtt fent tudnak tartani egy rendes háztartást
2019. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
10%
Milyen együtt? Jól rácsesztem, eltartottam x évig egy ilyen feministát mint ezek. Bármit keresett magára költötte, mivel én vagyok a férfi a megélhetés, a rendelgetés, a nyaralgatás az én dolgom. Micsoda egy kettős mérce ez. Büntetném a hazudozást a kedvenc játékszerükkel, pénzel. Közlekedés? Hát én motorral ha közlekedem, 1et figyelek, ki ül a mellettem lévő autóban, coffos vagy nem. Ha az előbbi, akkor máshogy reagálok, mint ha férfi, ugyanis a "nők" java részének a többi közlekedő nem számít, csak saját maga, szintúgy mint az élet más területén. Látszik itt is, névtelenül, követelőzve, hurrogva. Pénz kell aranyanyám? Keresd meg, ne az enyémre pályázz. Egyenlőség van nem? Vagy ilyenkor nem? Szánalmas feminista bagázs.
2019. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk a feminizmus pont az egyenlőséget és a kettős mérce elvetését jelenti, de sebaj :D
2019. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
0%
a feminizmus az kettős mérce...
2019. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
22%

43

Nem vagy mérnök, és nem keres a rokonod 700 ezret.

Szokásos dagadék femináci trollkodását, lepontozgatását láthatjuk a 10 regisztrációjáról, itt egy gyöngyszem tőle

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2019. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!