Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek azért nem kell csóró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azért nem kell csóró férfi (vagy csórónak látszó), mert akkor nem lehet kihasználni?

Figyelt kérdés
Vagy mi ennek az oka? Ha tegyük fel, a nőket valóban nem érdekli a férfi pénze, anyagi helyzete, akkor mi az oka annak, hogy zömében a csórók közül kerülnek ki azok a férfiak, akik nem kellenek a nőknek?

2019. márc. 31. 16:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg tudatosan hallgatod el azt az apró mellékest, hogy azok a férfiak, akik nem kellenek a nőknek, egy másik fontos csoportba is beletartoznak: abba, akiknek a társas intelligenciaszintje a legalacsonyabb. Vagyis lövésük sincs az emberi kapcsolatokról, és azok dinamikájáról. Egyáltalán SEMMI. Jelentős részük ezen felül még meglehetősen iskolázatlan is, de könyveket nem nagyon olvasott életében (már a tankönyveken kívül, ha egyáltalán).
2019. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 BigUncleZ ***** válasza:
37%

Van jó pár ellenpélda, de tény hogy a kedvezőbb anyagi helyzettel rendelkező férfiakkal előbb terveznek a nők komolyabban, mert van egy olyan dolog hogy anyagi biztonság.

(Ja és a pénz a föld legerősebb afrodiziákuma)

2019. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
84%

Te azért nem kellesz nekik, mert ostoba, rosszindulatú ÉS csóró is vagy.

Meg gondolom nem vagy annyira jóképű, hogy ezt ellensúlyozd.

2019. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
94%
A csorosag kovetkezmeny. Leginkább a tanulatlansag, kepzetlenseg es kitartás, tenni akarás hiánya. Egyik sem vonzó tulajdonság.
2019. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
94%
Nekem azért nem kell csóró férfi, mert én sem vagyok csóró, és nem akarok senkit eltartani.
2019. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
42%

IGEN.

Viszont jó hír: minden relatív. A rózsadombon egy Ford Focus-al senki nem lennél, Borsodban viszont tapadnának rád a nők. (Az már más kérdés milyenek).

2019. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Jó, hogy kitettem ezt a kérdést, mert a válaszokból egyértelműen lejön, hogy a nők milyen szinten anyagiasak és felszínesek.
2019. márc. 31. 17:23
 8/52 A kérdező kommentje:
Ti beszéltek képzetlenségről, közben meg minden jót csakis kizárólag az anyagiakban láttok... Érdekes.
2019. márc. 31. 17:25
 9/52 anonim ***** válasza:
88%

Több okból sem lennék együtt olyan férfival, akinek nincs egy vasa sem. Az első indok valóban kifejezetten anyagi. De nem, egyáltalán nem kihasználásról van szó. Egyszerűen az én életstílusomhoz ez nem illene. Van munkám, jól keresek, saját autóm van, megtakarításom stb. Mivel telik rá ezért szeretek utazni, néha drágább helyekre menni, megvenni a drágább, minőségi élelmiszereket és nem kuporgatni a pénzt. Egyszerűen nem működnének ezek a dolgok olyannal, aki ezeket egyáltalán nem engedheti meg magának. Mert akkor vagy én fizetek mindent, vagy lemondok azokról a dolgokról amiket egyébként megtehetnék és fontosan nekem. Ahogy a jövőre sem árt gondolni, nekem kell házat venni egyedül? Nekem kell milliókat összekuporgatni egyedül, hogy a gyerekemet fel tudjam nevelni?

A másik indok inkább eszmei dolog. Én abban hiszek, hogy akinek nincsen semmije az annyit is ér. A mai világban ahol a lehetőségek szinte végtelenek egyszerűen nem tudom azt elhinni, hogy hát ő nem talál munkát. Én azt látom, hogy aki kicsit is értelmes ember, van minimális kitartása meg ambíciói az el is tudja érni a céljait, vagy legalább van egy munkahelye ahol nem éhbérért dolgozik. Aki annyira csóró az lusta bármin is változtatni és nem is akar jobb helyzetbe kerülni.

2019. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
93%

"Ti beszéltek képzetlenségről, közben meg minden jót csakis kizárólag az anyagiakban láttok.."


Látom, a társas intelligencia teljes hiánya fölött elegánsan átsiklottál, kérdező. Csak nem vagy érintve a dologban?

2019. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!