Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek azért nem kell csóró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azért nem kell csóró férfi (vagy csórónak látszó), mert akkor nem lehet kihasználni?

Figyelt kérdés
Vagy mi ennek az oka? Ha tegyük fel, a nőket valóban nem érdekli a férfi pénze, anyagi helyzete, akkor mi az oka annak, hogy zömében a csórók közül kerülnek ki azok a férfiak, akik nem kellenek a nőknek?

2019. márc. 31. 16:52
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
82%

1. A csóróság nem egy elszigetelt tulajdonság. Nem csak úgy a semmiből lesz csóró egy pasi, ez nem olyan mint a kopaszodás, hogy genetikai hajlamod van rá. A csóróság általában a következő dolgok egyikéből, gyakran kombinációjából fakad: nem tanultál, így nincs olyan piacképes tudásod amiért fizetnek, nem vagy ambíciózus, lusta vagy, vagy rosszul kezeled a pénzt. Ugye milyen ideális pár?


2. Egy értelmes, tartós párkapcsolathoz KÉT fizetés kell, az enyém és a páromé. Én a sajátomért tudok tenni, elmegyek szépen dolgozni. De ha a párom nem tesz bele semmit, úgy nem lesz túl sok jövője a kapcsolatnak, mert lesz egy pont amikor én elkezdenék házra, lakásra, autóra gyűjteni, összeköltözni, összeházasodni, ő meg még mindig ott tart hogy fizetéstől fizetésig él.


3. Igen, anyagias vagyok. Mint minden normális felnőtt ember aki pénzből él. Olyan szép ez a hippiszellem itt a GYK-s körökben, hogy a pénz nem számít, csak a szeretet, de ez ostobaság. Pénz nélkül kikapcsolják a fűtést, elzárják a vizet, kilakoltatnak, nem tudsz ételt venni, számlát befizetni, ruházkodni, és rövid úton éhenhalsz vagy megfagysz. Lehet erről magasröptű elméleti vitát folytatni hogy jó-e, de a rideg tény az, hogy pénz nélkül nem lehet a mai társadalomban létezni. Így aztán ez egy fontos tényező a jövőm tervezésénél, és következésképpen a párválasztásnál is.

2019. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
66%

Milyen hanyingerkelto,amikor nem hasznal dezodort es erzed a budog izzadsagszagat. Meg a tudat,h en nokent mennxit koltok magamra.

A hajat nem nyiratja le,mert a fodrasz penzbe kerul,de annyi esze sincs,h egy baratjat megkerje,h ingyen lenyirja neki vhogy.

Mindig telefonalni kell,mer nem telik neki okostelora.

2019. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, sem én, sem a barátnőim nem járunk pénzes bűnözőkkel, kocsmatöltelékkekkel vagy éppen macsó alfákkal. Normális, hozzánk illő párjaink vannak, jellemzően mindannyian diplomások vagyunk, és átlagosan vagy viszonylag jól keresünk.

Nem anyagiasságból nem jönnék össze csóró pasival, hanem mert valószínűleg nem járna velem színházba, kiállításokra, nem utazgatna velem külföldre (felesben fizetünk!) és értelmes hobbija sem igen lenne, mert az is pénzbe kerül. Mit kezdenék egy ilyen emberrel? Elárulom: semmit. Nem lenne bennünk semmi közös, plusz kisebbrendűségi komplexusa is lenne. Nézd meg magad, milyen ostoba vagy, csak azt látod és azt mantrázod, hogy minden nő egy pénzéhes ribi, és gondolom, veled csak az a baj hogy csóró vagy, más nem, igaz?

Nem gyűlölködésből írtam, hanem hogy felnyissam a szemed: veled teljesen más bajok vannak, és nem minden nő anyagias. Az én köreimben nincsenek olyanok, akik csóró nők és gazdag pasikkal járnak. Tudom, hogy létezik ilyen, ha összejön nekik, és ezt akarják, ám legyen. Én nem lennék boldog valakivel aki sokkal gazdagabb nálam, mert szeretem az egyenlőségen alapuló kapcsolatokat, de vannak ilyenek. Érdekes, hogy téged nem a gazdag pasi zavar, aki fiatal lánykát akar megvenni, hanem a fiatal lányka aki eladja magát, pedig morálisan egy szinten vannak.

2019. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi hiányzik, akkor szerezz pénzt :D
2019. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Anyámat éveken keresztül kihasználta egy csóró pasi, akinek lett volna ezer és egy lehetősége jobb állást és jó szakmát szereznie, de cseszte megtenni. A fizetése mérföldekkel kevesebb volt, mint anyámé, és bár kezdetben nem volt gond, de idővel az anyagi különbség kihozott egy olyan fusztrációt a pasasban, ami miatt egy erőszakos vadállat lett. Úgyhogy őszinte leszek:Soha a büdös életbe nem jövök össze egy nálam csóróbb férfival, a minimum az, hogy rendelkezzen annyi fizetéssel mint én, és legyen olyan anyagi helyzetben mint én. Szép szép a szerelem, de élni is kell a pénzből.
2019. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
88%
35-ös, te honnan tudod az itt válaszolók életkorát?
2019. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
51%

"A csorosag kovetkezmeny. Leginkább a tanulatlansag, kepzetlenseg es kitartás, tenni akarás hiánya."


Magyarországon ez egyáltalán nem ilyen egyértelmű, ha valaki valóban azt tanulja, ami érdekli, nem pedig a munkaerő-piaci igények alapján nyújtja be az egyetemi szakokra való jelentkezést, akkor nagyot koppanhat 3-4 év múlva, amikor el kéne helyezkedni, vagy meghallja a fizetési ajánlatát.

A rengeteg csóró, de csinos lány aki recepciósként, hosstesként, asszisztensként vagy kereskedelemben dekkol gondolom a férfi elnyomásnak köszönheti a csóróságát. Ők miért hajtanak gazdag pasira?

2019. ápr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
58%

#32


EZ KAMU!


Használok dezodort! Elmentem és vettem, ennyi. Neked meg nem kell annyit költened magadra, hidd el szeretni tudlak ez a sok körítés nélkül is!


A hajamat pedig igenis lenyírattam, mert TELLETT RÁ.


Nem is kell mindig telefonálni, így is csak havi szinten kapok hívást, meg amúgy is az volt mondva nekem, hogy én ne hívjalak sose. Okostelót meg elvi okok miatt nem akarok venni elsősorban, mert nekem mint tudod sziklaszilárd elveim vannak.


És mindezek ellenére mégsincs többet talizás :(

2019. ápr. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
32%

Csak egyet mondok.


Sose azt nézd amit mondanak a nők (meg úgy alapjában minden ember), hanem MINDIG minden esetben azt kell nézni amit TESZNEK, ahogyan viselkednek. És csak ez alapján hozz döntést.


Ami meg az én személyes véleményemet illeti. Már totál ki vagyok akadva, hogy ebben a világban minden csak a pénz meg az anyagiak körül forog. A emberek képtelenek elhinni, hogy pénz nélkül szerethetik őket, ahogyan sok nő képtelenek elhinni, hogy szilikonmellek, botox, louis vuitton stb nélkül szerethetőek tudnak lenni. Nézz meg egy csomó celebet, plázaribit stb-t szegények már nem tudják hogyan produkálni magukat, percenként dobálják fel magukról a fotókat iszonyú feltűnési viszketegségben szenvednek. Nem is haragszom rájuk, mert tudom, hogy nem rossz emberek ők, csak óriási szeretetéhségben szenvednek.


Egy mérgezett és hanyatló világban élünk. Már nem létezik igazi szeretet. Az hogy „csináld meg ezt meg azt és cserébe szeretlek majd” annak semmi köze a szerethez, az ugyanis tranzakció. Az igazi szeretet feltétel nélküli és nem kötött ehhez vagy ahhoz, ezt nem valamiért cserébe mint terméket adják.

Ez az amit nem értenek az emberek ebben a konzumista hanyatló civilizációban...


Meghalt a földön az

emberi szeretet.

Bánatos könnyekkel

zokog az őszi szél,

Szívem már új tavaszt nem

vár és nem remél.

Hiába sírok és

hiába szenvedek,

Szívtelen rosszak és

kapzsik az emberek...


Meghalt a szeretet!

2019. ápr. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
29%

Mennyi undorító, haszonleső nő van ezen az oldalon, hányinger.

Még genetikával meg evolúcióval magyarázzák meg, hogy miért kell a sugar daddy, de ha te ugyan ezt az érvelést csinálod azzal, hogy miért nem kell olyan csaj, aki minden hétvégén más előtt térdel, szétszednek az oldalon a nők, hogy ne élj a középkorban.

Nyilván csak nyomorék, lusta pasi lehet, aki nem keres fél millát.

Mentős, tűzoltó, ápoló, pedagógus ezek mind ilyen semmirekellő, tanulatlan, fogyatékos, nyomorékok, véletlenül sem az ország érdeme, hogy 150 ezerrel kiszúrják a szemüket.

Fogadjunk hogy valami bölcsész, művészeti vagy gazdasági szakkal beszéltek ekkora lenéző pofával mindenkiről.

"csóró pasik eddig mindig csak kihasználtak" Mekkora kamu LOL

Gazdag pasik sose basznak át, nem használnak ki nőt, nyilván, nem dugnak többet egyszerre, sosem hallottunk ilyet a történelemben. Még valami kamu, amivel megmagyarázzátok, hogy miért a főnökeitek farkait szopjátok?

Jöhet a 0%, idegbeteg feminácik.

2019. ápr. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!