Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi azt, hogy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi azt, hogy rossz korba született?

Figyelt kérdés

Én 26 éves férfi vagyok, mondják a haverok hogy járjak bulizni, de igazából nem tetszik nem vágyok rá.

Viszont a 90-es évek zenééit nagyon szeretem, vannak olyan nagyon vidám számok, hogy jó kedve lesz az embernek. Mostanában úgy érzem hogy nem is én vagyok a béna, hogy nem tudok táncolni ismerkedni, hanem egyszerűen rosszkor születtem.


2019. márc. 25. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

Én is ezt érzem, de ez nem a zenétől függ normálisan szerintem mivel azokat bármikor meg tudod hallgatni.


Nekem kicsit inkább az emberek mentalitásával nehéz azonosulni. Értsd: Túlzott szabadelvűség (heti napi szinten mással fekszik le), szavát nem betartó emberek, vagy olyan gettós szövegeket letolók akiket a gettó lakók befogadnának.


De igazából, ha megtudod teremteni a környezeted amit szeretsz nincs vele probléma. Valljuk be, most lehet a legkönnyebben képezni magát az embernek. A legkönnyebb kapcsolattartás, és a szórakozás (digitális).

Meg kell találni a jót az adott korszakban, hiszen mindig van és minél ritkább annál inkább megbecsüli az ember és örül neki:)

2019. márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
11-es egyetértek.
2019. márc. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem a zenével van itt a baj, hanem a társadalmi változásokkal...
2019. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség !


Lehettél volna fiatal a 90 években is! Ha szarul nézel ki akkor se lett volna csajod .

2019. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!