Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi azt, hogy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi azt, hogy rossz korba született?

Figyelt kérdés

Én 26 éves férfi vagyok, mondják a haverok hogy járjak bulizni, de igazából nem tetszik nem vágyok rá.

Viszont a 90-es évek zenééit nagyon szeretem, vannak olyan nagyon vidám számok, hogy jó kedve lesz az embernek. Mostanában úgy érzem hogy nem is én vagyok a béna, hogy nem tudok táncolni ismerkedni, hanem egyszerűen rosszkor születtem.


2019. márc. 25. 23:32
1 2
 1/14 Clay Morrow ***** válasza:
46%
Szerintem pedig az eddigi legjobba.
2019. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Keress ilyen bulikat, és ismerkedj ott! Nemrég volt Joy Division-ös (mondjuk az nem 90-es évek, hanem régebbi) meg Depeche Mode-os buli Pesten.
2019. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Menj valami retro zenés buliba.

32/f

2019. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen 22/L
2019. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindenki azt mondogatta,hogy járják bulizni,de rohadtul nem volt kedvem és most sincs.Egyszer-kétszer elmentem,de egyáltalán nem kapcsolt ki,inkább csak felidegesített az a sok felszínes ember.
2019. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Szimplán bf vagy!
2019. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem jártam bulizni, nem az én világom. Egy két ilyen sulis megmozdulást kivéve anno.


Többször éreztem már én is hogy nem jó korba születtem....

Bulizás helyett egyébként mindig volt valami jó hobbim, amibe bele tudtam mélyülni. Most is van, több is. Nem vágyom sem buliba, sem olyan párra aki bulikba jár, tehát minek is mennék buliba ismerkedni?....

f36

2019. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Rockarc ***** válasza:
74%

Erdekes, nekem a 90-es evekrol pont az jut eszembe, hogy felszines unalmas napfenyzenek voltak, alig volt ertekelheto zene, talan a Depeche-Jackson vonal volt meg meghatarozo a Guns es a Nirvana mellett. Azota olyan zenei palettak lettek minden teren, barki talalhat maganak valot. Itt nem a korszakkal van gond, hanem az adott egyennel. Aki ilyen zenei kinalatbol nem tud valasztani, annak igen vajt fule lehet. Nekem egy kanaannak tunik a mostani korszak a korabbihoz kepest, most is itt sorakoznak az elovetelben megvett jegyek, de biztos bennem van a hiba.


43F

2019. márc. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Te jó Isten, a 90es évek kb ugyanúgy a drogokról és buliról szólt sokaknak. Hagyjátok már abba ezt a bezzegrégen izét.


Egy majdnem negyven éves.

2019. márc. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet születhettem volna 10 évvel később, vagy akár sokkal később is.
2019. márc. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!