Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki úgy érzi, "rossz" korba született? Aki azt érzi, nem tudott soha igazán önmaga lenni ebben a világban?

Figyelt kérdés

Női oldalról nézve: szívesebben élne egy olyan világban, ahol több a normális, őszinte férfi, több figyelmesség, udvariasság, romantika, kedves gesztus van, nincs játszmázás, képmutatás, vetítés, csalódás, nagyobb a komoly kapcsolatra, szerelemre való igény, stb...


Férfi oldalról nézve: szívesebben élne egy olyan világban, ahol a személyes varázzsal, humorral, kisugárzással lehet hódítani, és nem pénztárcával, kocsival, lakással, a nők szívéhez el lehet jutni szerelmes versekkel, szerenáddal(ami ugye manapság már régimódinak, cikinek számít), nem annyira mérvadó a külső és az öltözködés, a bunkó viselkedés kizáró ok lenne a nőknél, csak a normális közeledés lenne a nyerő, stb...


Ilyenekre és hasonló dolgokra gondolok. A kérdésem tehát: párkapcsolati, társkeresési szempontból ki mit változtatna a mai világon? Mi az, ami jó neki úgy, ahogy most van, és mi az, amit örökre száműzne?



2017. márc. 11. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Teljesen igy erzek. Rossz korba szulettem.
2017. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy erre a kérdésre bukkantam, mert már nagyon sokszor eszembejutott ez.

Én nem tartom a mai világot borzalmasnak; de tény, hogy nem illek bele. Utálom a modern, drága, villódzó, szar diszkókat a fos zenével együtt; utálom a 3 kiló vakolatot magára kenô tahó díszrîbancokat; no meg a rájuk mászó kis seprûfejû köcsögöket is.

Szeretem viszont a kultúrált, moderált romkocsmákat, a mosolygós kedves, nem beképzelt lányokat, akiknek férfire van szükségük és szerelemre.

Szerintem ha a 80-as években lennénk most, akkor sokkal jobb életem lenne.

19f

2017. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez hülyeség, nekem nem kellene most sem olyan nő akit csak pénzzel lehet levenni a lábáról, szerelmes levelek szerenád is lehet manipulációs eszköz vagy a bájolgás. Ne te akarj más korban élni (egyébként sosem volt ilyen kor), hanem a meglévőhöz alkalmazkodni, felfejlődni. Az a kulcs, hogy te magad veszed kézbe a dolgaidat, te választod meg a párodat ennyi, aztán a többiek éljenek a maguk kénye kedve szerint. Kit érdekel? Csak azt az egy embert kell megtalálnod aki igazán passzol hozzád, a barátaiddal szintúgy.
2017. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
en erkolcsileg 100evvel visszamennèk..20eves lany 15ferfival volt?? 25eves 30al?? mirol beszelunk...? 33f
2017. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én mindig is így éreztem.

Persze lehetnék én is tahó,és mindenkit megalázó,akkor tuti lenne barátnőm is.Csak nekem az alaptermészetem sajnos nem ilyen,bár már gondolkozom rajta régóta,hogy átveszem én is.

Mert a mostani kedves,udvarias természetemmel semmit nem érek el,csak kinevetést,megalázást a nőktől.


Amit leírtál kérdező az már nagyon nagy előrelépés lenne,és talán elég is...

2017. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Regen is a vagyonod alapjan talaltal not, csak akkoriban apuka nezte a penzt, nem a no. Hiaba lett szerelmes egy szegeny parasztfiuba, ha a csalad mashoz adta felesegul :D

En nokent amugy tokeletesen jol erzem magamat, maximum valami kicsit tavolabbi jovoben elnek, ahol az osszes himsoviniszta ferfi es no valami banyaban asna a normalis tarsadalomtol tavol :D

2017. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre csak akkor lehetne válaszolni, ha a jövőt is mérlegelnénk ugyebár. Azt pedig nem ismerjük.
2017. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Igen, férfiként maximálisan úgy érzem, ahogy leírtad. Sajnos ma már nincs olyan nő, aki mindezeket értékelné.
2017. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én szívesen visszamennék a 70-es 80-as évekbe. Jó kis szoci időkbe, mikor még nem volt agyondigitalizálva minden, nem nyomkodtuk feszt a telefont meg szgépet... Akkor még nem volt minden szép lánynak instagram meg facebook több száz nyálcsorgató követővel. Nem szökött az egekbe az egója a nőknek a netcelebségtől. Akkor még vidéken is több lehetősége volt a fiataloknak a szórakozásra, nem facebookon beszélgettek egymással a cimborák, hanem összejöttek szabadidejükben. Nagyobb volt az élet a falvakban is. Ma már csak a nagyvárosokban van valami, de sok helyen már ott se, csak maximum Budapesten. Arról nem is beszélve, hogy hány ismerős dolgozik külföldön... Szóval szerintem mondjuk a 70-es 80-as években jobb lehetett ismerkedni is, mert talán nyitottabbak lehettek akkor az emberek, mert csak élőben tudtak ismerkedni.


25F

2017. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Alapvetően romantizáljuk a múltat. Igen, nagyon edes volt regen a kezzel irt szerelmes level, a pecsetgyurube zart hajfurt stb., csak nokent nem szavazhattam volna, nem tanulhattam volna amit szeretnek, meg abba se szolhattam volna bele sokszor, hogy kihez akarok hozzamenni. Akik meg a mult erkolcsi tisztasagat tomjenezik. Igen, nagyon erkolcsos volt, hogy 30-40 eves ferfiak 15-6 eves lanyokat vettek el. Aztan persze mivel nekik fogalmuk sem volt a szexualitasrol, a ferfiak jartak a fizetos lanyokhoz, szep kis std-ket vittek haza...


Hat innen nezve inkabb maradok a jelenben, koszonom.

2017. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!