Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki úgy érzi, "rossz" korba született? Aki azt érzi, nem tudott soha igazán önmaga lenni ebben a világban?

Figyelt kérdés

Női oldalról nézve: szívesebben élne egy olyan világban, ahol több a normális, őszinte férfi, több figyelmesség, udvariasság, romantika, kedves gesztus van, nincs játszmázás, képmutatás, vetítés, csalódás, nagyobb a komoly kapcsolatra, szerelemre való igény, stb...


Férfi oldalról nézve: szívesebben élne egy olyan világban, ahol a személyes varázzsal, humorral, kisugárzással lehet hódítani, és nem pénztárcával, kocsival, lakással, a nők szívéhez el lehet jutni szerelmes versekkel, szerenáddal(ami ugye manapság már régimódinak, cikinek számít), nem annyira mérvadó a külső és az öltözködés, a bunkó viselkedés kizáró ok lenne a nőknél, csak a normális közeledés lenne a nyerő, stb...


Ilyenekre és hasonló dolgokra gondolok. A kérdésem tehát: párkapcsolati, társkeresési szempontból ki mit változtatna a mai világon? Mi az, ami jó neki úgy, ahogy most van, és mi az, amit örökre száműzne?



2017. márc. 11. 08:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Férfiként kb stimmelőnek gondolom amit írtál, bár a vers, szerenád nem annyira hiányzik nekem.

Bár humorom egész jó van, a pénztárcámnak is örülne a magyar lakosság 95%-a, lakásból 2 is van a kertben épült házban, kocsi, motor is, de nem tudom ezeket "kihasználni" mert olyan álságosnak és gáznak gondolom az ezekkel való párkeresést, na meg erre vannak speciális oldalak, előre lefektetett szabályokkal, összegekkel, ŐSZINTESÉGGEL...

2017. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem korfüggő, hiába gondoljátok azt hogy a múlt jobb volt. Más volt, de nem jobb. Ott is volt képmutatás, rengeteg megcsalás, csalódás és a nőknek még szabadsága sem volt. Nem élnék más korban, pedig nem vagyok fiatal. Gyereknek jó volt lenni a 80-as években, de felnőttnek lenni sosem volt egyszerű.
2017. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor eszembe jutott és úgy gondolom számomra sem ez a legmegfelelőbb kor. :D Sajnos ez van, ez adatott, élni kell a lehetőségekkel.
2017. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Én önmagam vagyok ebben a világban, bár sz-rul érzem magam benne. Viszont nem hiszek az ilyen romantizált múltba révedésben, szerintem az összes többi kor pontosan ugyanolyan sz*r volt, mint ez, csak másképp.
2017. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Udvarlási szempontból a 19-20. század lenne nekem a nyerő. Élni csak úgy kre. 4000-krsz.1300 kb.

30/f

2017. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
76%

Régebben eszembe jutott futólag.


Ez egy egyszerű módja annak, ahogyan az ember kicsinyes része hárítja a felelősséget. A körülmények, a mások a hibásak azért, mert nem érem el én a kîvánt eredményt. Ez egy természetes hozzáállás, egy darabig, míg az ember fel nem fedezi jobban önmagát.


Azóta rájöttem, hogy ez az eddigi legcsodásabb kor, amibe születhettem. :)

2017. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!