Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak így ezzel?

Figyelt kérdés
Elsőnek is ne haragudjatok ha rossz kategóriába írtam. Mikor kint vagyok az utcán,buszon,suliban idegenek előtt egyszóval emberek között akkor rosszul érzem magam. Mindig lehajtom a fejem,nem szeretek senki szemébe sem nézni persze ezt nem mutatom ki meg nem vagyok annyira félős mint ahogy így leírva tűnik de nem tudom miért tartok ennyire más emberektől,idegenektől. Nem az van hogy félek csak kellemetlenül,zavaróan érzem magam,úgy érzem mintha "ronda" lennék... Van párom szeret is engem én is őt meg akikkel jóba vagyok mind kedvelnek,sok ismerősöm van de az idegenekkel egyszerűen nem tudom valahogy úgy érzem hogy undorítónak,csúnyának tartanak...persze lehet azt mondani hogy minek törődök mások véleményével de sokszor volt olyan hogy azt vettem észre/hallottam hogy lecsúnyáznak,lenéző szemmel néznek rám pedig ÉN szerintem meg ismerőseim szerint egyáltalán nem vagyok csúnya ráadásul vannak nálam csúnyábbak is. (persze a külső az relatív dolog) Nem értem miért van ez nálam illetve hogyan "nőhetném" ki ezt a helyzetet? Évek óta ezzel szenvedek. Mit tehetnék? 19/F

2017. márc. 2. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2017. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!