Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok így ezzel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így ezzel, vagy mások is?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, a korombeli lányok, fiúk kétségbeesetten keresik az igazit, meg hogy majd ők házasodnak, meg gyerekeik lesznek stb. Engem meg totálisan hidegen hagy ez az egész ügy, úgy vagyok vele, hogyha jönnie kell a "lovagnak", akkor úgyis jönni fog, ha meg nem, akkor meg nem. Egyébként világ életemben csak és kizárólag saját magamra számíthattam, lehet ezért is alakult ki nálam ez az önálló dolog, a problémáimat is mindig egyedül próbálta megoldani, volt, hogy sikerült, volt, hogy nem. Jelenleg is saját lábamon állok, igaz, hogy egyik napról a másikra, de nem érzem egyáltalán szükségét annak, hogy nekem párom legyen. Ez a világ annyira elkorcsosult már, hogy hihetetlen ... A férfiakban kialakult egy negatív kép, hogy a nők csak azért házasodnak, hogy elszedjék a pasik pénzét, meg ilyenek, meg a mai nők nem tudnak főzni stb... Jelzem, hogy kb 11 éves korom óta tudok és szeretek is főzni, viszont az általánosítást utálom... Leírnak engem is a többi nővel együtt .. Miközben, ha házasodnék is majd egyszer, az teljesen egyértelmű, hogy alap lenne pl a házassági szerződés.. Ha én házasodok, akkor azt szeretetből tenném, nekem nem kell semmi, ami a pasié, se a pénze, se a háza, vagy a kiskutyája vagy bármije ...

És szomorúan látom azt is, hogy a normálisabb pasik egy idő után "elromlanak". Legalábbis a legtöbb. Nekem rengeteg normális pasi ismerősöm van, és néha meg olyanokat csinálnak, hogy a hajam szála az égnek áll .. pl elmennek, és fizetnek egy útszélinek, hogy ... Na most ezek után elgondolkodom, hogy nekem ez az egész nem kell. Volt már barátom, szerettem is nagyon, aztán vége lett, nem tudtunk elég időt együtt tölteni. Meg azt is aláírom, hogy manapság már a 10-11 éves kislányok ajánlkoznak fel a 30-40 éveseknek, és egyszerűen hányok már a mai társadalomtól, ráadásul a média is mindent a szemünk elé rak, jó példát mutatva ezzel a fiataloknak.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy más is van így, hogy egyáltalán nem akar kapcsolatot már, vagy pedig velem van "baj"?


2014. máj. 12. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

"Engem meg totálisan hidegen hagy ez az egész ügy, úgy vagyok vele, hogyha jönnie kell a "lovagnak", akkor úgyis jönni fog, ha meg nem, akkor meg nem."

Ez szerinted jó példa? Így meg tudod oldani az egyedülléted problémáját, amiben próbálod önmagadat igazolni?

2014. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy nekem probléma az egyedüllét. Csak azt kérdeztem, hogy ez normális-e vagy sem.
2014. máj. 12. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
A 10-11 éves kislányok hol ajánlkoznak fel a 30-40 éveseknek? Kicsi pesszimistán látod az életet, a volt feleségem is így látta, nem is voltam vele boldog. A normális pasik meg lehet azért romlanak el, mert a másik fél nem tesz semmit azért, hogy boldogak legyenek. Meg lehet ez a társadalom húzza őket lefelé...
2014. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos saját fülemmel hallottam, hogy 11 éves kislány odament a 35 éves férfihoz, hogy kielégíthetné-e szájjal (szépen kifejezve). Ha nem hallottam volna, nem hiszem el ... Egyébként nemcsak a normális férfiak, hanem a nők is "elromolhatnak", és sajnos ez is a társadalom rovására megy ... Ezért is érzem úgy, hogy nekem lehet, hogy ez nem is kell, jobb, ha kimaradok ebből az egész kapcsolatosdiból.
2014. máj. 12. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Írtam Neked privát üzenetet. Kérlek olvasd el.

2014. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Falun élsz vagy hol?Mert fura nekem ez a tizenéves lánykák 30-40éves pasikkal...
2014. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló, rendben, elolvasom :)


Utolsó válaszoló, kisvárosban élek.

2014. máj. 12. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
nem fura, örülj, hogy nem vagy olyan akinek mind1 csak legyen valakije, nagyon sok fiatal van sajnos így, nem hiszem, hogy megtalálják így a valóban hozzájuk illő embert, de ne zárkózz el az ismerkedéstől, mert ha túl passzívan állsz hozzá, akkor szintúgy nem találsz párt
2014. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!