Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hívják azt, amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják azt, amikor egy 40-es férfi rendre 20-as fejletlen testű lányokat választ?

Figyelt kérdés

Évek óta, megrögzötten kislányos alkatú 20-on éves lányokat választ valaki és évről évre ő maga is rájön, hogy mindinkább kislányosabbat akar, tehát az elején kezdte szimplán 25 körülivel, de 25 éves testalkatúval, majd évről évre kortól függetlenül csak testet nézve kislányos, vékonyka, szinte már-már mell nélküli, de legalább tini kinézetű csajok kellenek neki és valakivel évekig együtt van, szóval ez így nem hóbort, hanem életforma. És a kapcsolatok alapja legtöbbször a külsőségek és a testiség csak, meg a hedonizmus.


Pszichológiai esetként ezt hogy hívjuk? (tehát nem pedofíliáról beszélek, ez egy átlag ember, átlag élettel, átlagos barátnőkkel a háta mögött, csak kezd nevetségessé válni nekünk külső szemlélőknek)


Én értem, hogy kapuzárási pánik meg ilyenek, meg hogy milyen jó már egy fiatal testet d@@ni de azért mégis...



2019. márc. 22. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Ő van elég nagy játékos,és rendelkezik olyan külsővel,hogy ezt megtehesse.Ennyi a titok.Minden egyebet irigységből írtál szerintem.Mondom ezt úgy,hogy nekem sem esett jól,mikor a fiatalabb husira cseréltek le annó,de túlléptem rajta.Van annyi önbecsülésem és külsőm mára,hogy nem foglalkozom vele,ki mit miért tesz.Ízlések és pofonok...
2019. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Inkább azt mondanám van elég nagy játékos, hogy ezt elérje, de különben nem igazán jó pasi, csak a húszas korosztály ruháit hordja, mert ő maga is alacsony, meg jól áll neki, régóta ez a stílusa. De a barátnői is mindig tök alacsony, kis vékonyka, öltözködésileg is tini lányok, szóval én így nem irigységből írom ezeket, meg jól is ismerem őket, mondhatnám évekig batátaim is voltak de egyszerűen ezt még én sem tudtam kideríteni, hogy mi ennek az egésznek az alapja.

A sztori azért ott indul, hogy a háttérben van egy szintén negyvenes ex feleség egy nagy gyerekkel és konrkétan vicc kategória mikor az utcán sétál az apuka a gyerekével meg a tininek látszó barátnővel...mintha mindkettő a gyereke lenne főleg hogy a csaj egy zsebkutyát sétáltat. És mindez megy fel a facebookra. Tehát én csak mint felnőtt értelmes ember kérdezem, hogy ez hogy lehet, hogy nem érzi cikinek?

Otthon felőlem azt d@g, akit akar, azzal megy nyaralni akivel akar, de hogy nyilvánosan ez neki nem ciki? És nem ciki, mert dicsekszik vele.

Akkor hogy hívják azt, amikor valaki nem képes elfogadni saját életkorát, és foggal-körömmel ragaszkodik minden külsőséggel ahhoz, hogy ő márpedig fiatal, vagyis annak akar tűnni?

Most nem azt mondom, hogy ők életem legnagyobb problémái, de az viszont érdekel kit nevezek barátomnak, és egyre jobban azt érzem, hogy ez az aberrált gondolkodás nekem már nem fér bele.

2019. márc. 23. 09:53
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez távol áll az aberráltságtól. Inkább arról van szó, hogy fiatalos gondolkodású (vagy leragadt a kamaszkorban), így ennek megfelelően fiatalosan öltözködik és ilyen partnert is keres maga mellé. Miért kéne mindenkinek úgy viselkednie, ahogy az a nagy könyvben meg van írva, ha nem érzi a sajátjának? Nem árt ezzel senkinek, gondolom nem kényszeríti a fiatal csajokat, hogy vele legyenek, a korosztály meg messze nem a büntetendő kategória.

Nem értem mit foglalkozol ennyire valaki másnak a magánéletével, most konkrétan az a bajod, hogy az életstílusa miatt nem bujdokol boldog-boldogtalan elől és ez zavarja az ideális környezetről alkotott világképed? Akkor ne barátkozz vele többet és így nem kell tovább nézned az életének alakulását.


(Kapuzárási pániknak, kicsit túl sokáig húzódna ez az állapot, azt mondtad évek óta így viselkedik, azért az nem tart ennyi ideig.)

2019. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem fogok már vele foglalkozni tovább, csak én bíztam benne, hogy átmeneti kaland az az 1-2 fiatal lány, nincs ezzel baj, valahol mindenki levezeti a válás okozta stresszt. Csak ez így már nekem fáj, hogy az ex feleség idegesítése is a cél, mert azt is tudom hogy nehezen lehetett lekoptatni, de most erre is mit mondjak...minden édesanya próbál a gyermeke apjával jó viszonyt fenntartani. Na mindegy, én emberileg csalódtam benne, hogy hogy lehet valaki ilyen béna és ötlet nélküli, hogy nem tud kitalálni hatékonyabb módot vagy legalábbis nem tud olyan érvekkel beszélni a volt feleségéhez, hogy az tényleg felfogja, hogy vége.

Gyenge és "megúszós" húzásnak tartom, a könnyen behálózható fiatal lányokkal a képeket feldobni a facebookra, a volt feleség orra alá rakni, mert tudom hogy látja.

Persze egyértelmű, hogy egy 40-es férfival már alig áll szóba egy 40-es nő, aki tapasztalt és már tudja mit akar, és legfőképp mit nem akar, kit nem akar már. 40-es férfiként könnyű meló a húszas korosztályt behálózni. A 40-es nőnek már nem mondhatsz akármit...

2019. márc. 23. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!