Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan határozatlan félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan határozatlan félénk férfi aki nem is néz ki jól milyen nehezen találhat hozzá hasonló külsejű szintén félénk határozatlan lányt?

Figyelt kérdés
Itt is mondják sokan hogy olyan párt keres amelyen te vagy amit te tudsz nyújtani neki. Hát én olyat várok el
2019. márc. 20. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért emeled ki ennyire a negatívumokat? Lehet egyáltalán pozitív tulajdonságokról is beszélni a személyedet illetően?

A hasonlóság nem föltétlenül alapozza meg a kapcsolatot önmagában, legalábbis ha negatív tulajdonságokról van szó, akkor mégis hogyan képzeled el ezt?:D Kinek kell olyan kapcsolat, ahol negatívumokat nyújtanak egymásnak a felek? Ilyenkor az ember szerintem szívesebben marad egyedül, nem épp arról kéne szóljon a kapcsolat, hogy keresek olyan párt, akivel elviseljük egymást. Számít a kapcsolatban, hogy a két félnek legyenek vonzó tulajdonságai. Nincs olyan, hogy két tökéletlen ember "egymásnak van áldva", ha közben meg egymás idegeire mennek, akkor jobb az egyedüllét is ennél.

2019. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Találni lehet, hogy találhat, de az biztos, hogy egyikőtök sem fog epekedni a kapcsolatért, csak úgy társfüggésből elviselitek egymást, bár az nem tudom mire jó. Mondok jobbat, kezdj magaddal valamit, próbálj meg javítani az önképeden. Ha így állsz, hozzá, hogy valami langyos sz@r kapcsolatban akarsz lenni...
2019. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!