Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én férfiként adok a megjele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én férfiként adok a megjelenésemre, stílusosan öltözködöm, sportolok, akkor miért kellene szégyellenem magam amiatt, hogy nőben is ilyet szeretnék?

Figyelt kérdés
Miért vagyok felszínes attól, hogy olyan nővel szeretnék lenni, akit érdekel, hogy néz ki, ad magára, tesz a külsejéért, ha én is ilyen vagyok? Meg ebből miért következik, hogy a "belső értékek" nem számítanak? (most félretéve, hogy amúgy az igényesség mi, ha nem belső érték?)
2019. márc. 21. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, sőt remélem találsz is, de ha 30 évesen még nem találtál akkor valószínű ott azért van valami amit nem írtál..az h valaki igényes vagy szép különbség..egy született szépség egy zsákban kócosan koszos arcal is szép az igazi férfiszépségek szintúgy..nos az ilyen lányok válogatnak, viszont ha olyan lányt akarsz aki veled sportol helyesen étkezik szépen öltözködik semmi problem valószínű jól megértitek majd egymást.
2019. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Nem mindegy mondjuk, hogy ez mit takar. Hogy elvárod-e a szolit, póthajat, tipegést magassarkúban."


A magassarkút szeretem egy nőn, de nem várom el. A többi meg konkrétan taszít. Nem értem, hogy az igényességről miért asszociál mindenki a műnőkre. Én valami ilyesmit értek igényes nő alatt:


[link]

[link]


Most ez csak két példa, de stílusában ilyenre gondolok, nem Kelemen Annára.

2019. márc. 21. 22:26
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja meg most azért mert modellekről linkeltem képeket, légyszi ne az legyen a következő, hogy JANEKEDCSAK MODELL CSAJ JÓ HURRDURRMURR, mondom, ezek példák.
2019. márc. 21. 22:26
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Megint csak 1 darab ember volt, aki egy nem neked tetsző választ írt. Miért van ilyen baromi nagy áldozat komplexusod?
2019. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a stílus szerintem átlagos az egyik egy ballonkabátos nő a másik egy kis sortban pulóverrel..ilyen ruhákban a nők tömegével járkálnak az utcán teljesen átlag..és nem pont a Kelemen Anna félékből van kevés őket nehéz megkörnyékezni..stílusra a visszafogott nőket kedveled ebben nincs semmi extra..az extra ezeken a képeken a lányok akik született szépségek..szóval pontosan mi a baj ezt nem értik itt..te nem igényes lányt akarsz hanem szépet a kettő nem egy és ugyanaz..volt egy barátnőm együtt laktunk ő nagyon szép volt de borzalmasan igénytelen..gondolod h ez bárkit is érdekelt..nem..futottak utána a férfiak..no comment..
2019. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!