Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért nem elég, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem elég, hogy nem vagyok dagadt, magasabb vagyok náluk, igényes a megjelenésemre, értelmes és barátságos, jószívű, rendes?

Figyelt kérdés
Én ilyen adottságokkal elfogadnék egy lányt, ha kijövünk egymással. De nem adnak esélyt sem az ismerkedésre!!!
2015. szept. 3. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Tonnaszámra találnak olyanokat, akik rengeteg extrát adnak e mellé, az értelemmel és a jószívűséggel pedig kitörölheted a valagad ezen a téren. Sajnos.
2015. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Több szexuális kisugárzás és kevesebb hiszti!
2015. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Az a srác akivel én randizok testes, (sokkal) magasabb nálam, igényes, értelmes és nagyon jó lelkű.

Nőből vagyok és teljesen elég nekem :)

2015. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Hogy merészelnek nők elvárásokat felállítani a férfiakkal szemben. mi az, hogy nem kapsz automatikusan egy nőt magad mellé, csak mert rendelkezel egy normális ember belső értékeivel? Mi az, hogy nem sz-pnak le egyből ÖTVENEN, csak azért, mert te kedves vagy és értelmes? Hát mit képzelünk mi, hogy mi döntjük el saját magunknak, mit akarunk?? Hallatlan. Blaszfémia!
2015. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

"nem vagyok dagadt, magasabb vagyok náluk, igényes a megjelenésemre, értelmes és barátságos, jószívű, rendes" - Ez nagyon sokakra ráillik. A sok hasonlóból valami egyénivel ki kell tűnnöd, ami miatt más, tökéletesebb leszel a kiszemelt számára, mint mindenki más. Érezni fogod.

Pl. akibe én belehabarodtam, hozzá hasonló is sok flangál, ő mégis valahogy más, nem tudnám megfogalmazni, mi ez a más, senkire nem voltam így ráhangolódva még korábban.

2015. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Normàlis nőknek elég. A többivel nem kell foglalkozni. Kiegészítve azzal hogy ízlés kérdése kinek jön be a pofid és kinek nem.Ez azért fontos. Mármint annak aki nem csak azért jön össze valami jöttmenttel hogy legyen valakije, hanem érzelmi alapon.
2015. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Talán mert olyan kapcsolatot szeretnének, ami kölcsönös szerelmen, szereteten, vonzalmon alapul és nemcsak azon, hogy valaki nem dagi, magas és jól elvannak együtt.

Ilyen alapokkal, amiket leírtál, hosszútávú kapcsolat nem működik. Mármint, hogy "na, jó lesz ez mellém, mert rendes".


Egyébként amikor átgondolom, hogy külsőleg milyen elvárásaim voltak párkeresés területén, szerintem nem vártam sokat, csak hogy ne legyen vékony és nálam sokkal alacsonyabb (ez inkább tíz cm-nél több különbséget jelent) és olyan ronda, hogy rá se bírjak nézni.


Viszont belsőleg elég sok "elvárásom" volt, ha lehet így mondani, mivel jól ismerem magam, tudom, hogy elég nehezen alkalmazkodok, tehát fontos volt, hogy nagyon vonzódjunk egymáshoz lelki téren.


Szóval én úgy gondolom, hogy ha valakinek ennyi elég, ott már baj van, mert nem ismeri az igényeit.


Amivel egyetértek, hogy ha valaki esélyt sem ad az ismerkedésre, nem tudom, hogy várja, hogy megismerjen olyat, aki neki megfelelne?

De tényleg nem értem. A férjem 170 cm, amikor megismertem 60 kg volt, igényes, értelmes, barátságos és soha, de soha nem volt gondja az ismerkedéssel. Nem tudom, neked miért nem ad esélyt senki.

2015. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

Mert nekik semmi nem elég. Az meg édeskevés hogy magas vaqgy és jószívű,rendes. Ha ez ilyen egyszerű lenne, fele ennyi kérdés nem lenne erről kiírva.

Sajnos többnyire úgy működnek, hogy van egy kilométeres elvárás-listájuk, és várják hogy a pasasok majd egymást taposva pincsikutyaként igyekeznek megfelelni nekik. És az a baj sajnos, hogy van akkora balek mindig, aki meg is akar felelni ezeknek. Szóval ezért tehetik meg.

2015. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

minden hiába ha irányítható és mulya vagy ezek mellé.

mert lefordítva a rendes,jószívű,barátságos ezt jelenti-irányítást átadó határozatlan tutyimutyi.

ilyesmi meg nem kell a nőknek akkor se ha adonisz testben él.

2015. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%

Mert a nőknek nem ez számít manapság.Az számít,hogy mennyire születtél jóképűnek és izmosnak... :/

Ez a lényeg sajnos manapság.


Ilyen ez a felszínes társadalom sajnos,ezért nem lesz nekem se soha barátnőm.. :/

24/F

2015. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!