Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én férfiként adok a megjele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én férfiként adok a megjelenésemre, stílusosan öltözködöm, sportolok, akkor miért kellene szégyellenem magam amiatt, hogy nőben is ilyet szeretnék?

Figyelt kérdés
Miért vagyok felszínes attól, hogy olyan nővel szeretnék lenni, akit érdekel, hogy néz ki, ad magára, tesz a külsejéért, ha én is ilyen vagyok? Meg ebből miért következik, hogy a "belső értékek" nem számítanak? (most félretéve, hogy amúgy az igényesség mi, ha nem belső érték?)
2019. márc. 21. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy szerintem ezzel semmi baj nincs. Ha te magad is adsz a külsődre, szerintem abszolút jogos, hogy ezt várd a partnertől is. Én ezt egyáltalán nem tartom felszínes dolognak. Nem azt mondom, hogy mindkét félnek topmodellnek kell lennie, de az fontos szerintem, hogy mindketten kihozzák magukból a legjobbat.
2019. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kell szégyelned magad.


Egyéb kérdés?

2019. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nőként íron, ezzel nincs baj. Én jártam egy olyan pasival, aki abszolút nem sportol, nem is érti minek jó. Onnan tanultam meg, hogy aki hasonló hobbikat űz, hasonló értékrenddel bír és ez fontos.


30n

2019. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor most belinkelem a másik kérdésem, amire eléggé nem ilyen tartalmú válaszok jöttek.


" https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. márc. 21. 20:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Húúúha jött két neked nem tetsző válasz, miközben a többség a pártodat fogta, és építő jellegű kritikákat mondott. Sőt, volt, aki még meg is védett attól, aki kritizált.

Ez alapján nem is kellett volna egy vadiúj kérdést kiírnod, hanem privátban megkérdezhetted volna azt a kettőt, hogy mi a bajuk.

2019. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez mindenkinek alap dolog kéne hogy legyen. Van olyan ember, akinek nem elvárás, hogy a párja adjon a külsejére és igényes legyen? Persze, ha valakinek ez az elsőszámú szempont az szomorú.

Illetve nem mindegy, hogy ez mit jelent. Mert ha olyan végleteket, hogy otthon is legyen csinos, minden egyes nap legyen kisminkelve, a haját naponta mossa, hogy egy gramm zsír ne legyen rajta az beteges és tényleg hülye elvárás.

Az előző kérdésedből viszont nagyon az jön le valóban, hogy neked első a külső. Hogyha soha nem találtál még olyan nőt aki megfelelt neked, meg úgy általánosságban sosem volt sikered a nőknél akkor nagyon komoly problémák lehetnek veled.

Az a baj, hogy te is a külsődre mész rá, pedig valószínűleg a személyiségeddel és az önbizalomhiányoddal van az igazi probléma.

2019. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell szégyellned, de ugyanezért mi, nők is megkapjuk a felszínes jelzőt.
2019. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mondjuk, hogy ez mit takar. Hogy elvárod-e a szolit, póthajat, tipegést magassarkúban.
2019. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8 Addig, amíg tiszteletben tartja, ha a kiszemeltjeinek esetleg nem ő kell, és nem kezd el vagdalkozni azzal, hogy "igen, nekem elvárásaim vannak, de A NŐKNEK NEM LEHETNEK ELVÁRÁSAIK VELEM SZEMBEN, ÉS DISZKRIMINÁCIÓ, HA NEM RANDIZNAK VELEM!!4!!" addig bármilyen elvárást támaszthat.

Akár még azt is mondhatná, hogy kizárólag póthajas, magassarkús asztronauta nőkkel akar randizni, és még az is fair lenne.


Had tudja már mindenki, hogy mi alapján akar párt keresni addig, amíg elfogadja, hogy nem JÁR neki alanyi jogon olyan társ, aki pont neki megfelelő.

2019. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, csakhogy a "műségnek" nem nagyon van férfi megfelelője.
2019. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!