Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rettegek, hogy soha nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek, hogy soha nem fogok kelleni egy olyan lánynak sem, akire vágynék. Hogyan küzdjem le ezt a szorongást?

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek, és még soha nem volt kapcsolatom életemben olyan lánnyal, akihez igazán vonzódtam volna. Volt egy hosszabb kapcsolatom, ahol egyszerűen megalkudtam, megpróbáltam rábeszélni magamat, de már tudom, hogy ez nem működik, a vonzalmat nem lehet erőltetni, és anélkül csak kínlódás egy kapcsolat.

Viszont habár igyekszem megtenni minden tőlem telhetőt, hogy jól nézzek ki (kondi, jó kaja, stílusos ruhák, frizura), úgy érzem, az arcszerkezetem és a magasságom miatt sosem lehetek igazán jó pasi.

Mostanában igyekszem próbálkozni lányoknál - és most már csak azoknál, akik tényleg igazán tetszenek -, de mindig ott van bennem, hogy á, én nem érdemlek ilyen csajt, miért választana engem. Hogyan küzdjem ezt le magamban, hogy képes legyek tartani magamban a lelket addig, amíg találok valakit, akivel kölcsönös a vonzalom?


2019. márc. 20. 23:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A belső szorongás kihat a külső kisugárzásra is, és nem jól.

Talán ha elhinnéd, h párt találni nem feltétlen a magasságtól, fejszerkezettől és egyéb külsőségektől függ, lehet szerencsésebb lennél A legrondább pasik és nők is találnak maguknak párt.

Azt nem tudhatom, h mit csinálsz "rosszul", lehet csak rossz helyen keresgélsz. Igyekezz hozzád hasonló kategóriás csajokkal/nőkkel foglalkozni, és próbálj laza, természetes maradni. Ismeretlenül erre nehéz igazán jó választ adni.

2019. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!