Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban tényleg megbízh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg megbízhatatlanok a nők?

Figyelt kérdés

Mondják, h ne általánosítsunk, pedig sokszor olyan nők csalják meg a pasijukat, akikről nem is hittük volna.


Tehát nem a ribik rontják a nők hírnevét (azokat már mindenki bekategorizálta) hanem az u.n. "tisztességes lányok", akik hetet-havat összehordva mentegetik magukat: elgyengültek, bulin voltak, pasijuk elhanyagolta őket stb... Mi garancia van akkor arra, hogy ha összejövök egy u.n. "tisztességes lánnyal" akkor az nem áll majd be a fentiek sorába? Tehát a komoly párkapcsolat is olyan, mint a vallás. Hinni kell benne. Vagy elhiszed a dolgot, hogy okés lesz minden, vagy nem. Aztán vagy igazad lesz, vagy nem. Szánalom.


2019. márc. 17. 10:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet nemekre kihegyezni.

Az ismeretségi körömben egyik rokont az esküvőn csalta meg a leendő férje. Aki mindig hatalmas ódákat zengett a tisztességes nőkről. Na mindegy. Amikor valaki ilyet kérdez az egyik nemre kihegyezve, ott már rezeg a léc, a kérdező valószínű össze-vissza csalná a párját, ha lenne.

2019. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam taktikázni legalábbis tudatosan biztos nem, mert szerintem jobb ráérezni a dolgokra. Én mindösszesen annyit szeretnék, hogy a párom és más normális férfiak se hallja a kórusotokat innen onnan, hogy szerintetek a nők nagy része, legtöbb nő: szörnyű. És megvetendő. Nem szeretem ezt, mert ezek hatással vannak az emberekre, még rám is a negatív vélemények. Ennyit szeretnék, ez egy kicsit érdekel, ezért az ilyen túlzó baromságokra szoktam valamit írni, hátha kicsit csökken a számuk.

Azt se szeretem ha a férfiakat mint csoportot szidják, persze sunyi módon így hogy legtöbb férfi...legtöbb nő...meg ugye tisztelet a kivételnek...Ezek az emberek mindig gyanúsak, akik ilyennel indítanak, igaza van az előző válaszolónak.

2019. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én is tudok erkölcstelen férfiakat, de itt most nem erről volt szó. És részemről azért is nem a férfiakról, mert ők már amúgy is régen a társadalom szemétdombjára vannak kidobva, mondván mindegyik disznó, mind csak szexet akar... tudjuk ezeket, ez folyik a csapból is.

A nőkről nagy csend van. Néha megállapítják egyről-kettőről, hogy hát igen ő poligám, ezért csal meg mindenkit és fakszik össze ezzel-azzal, dehát van ilyen. Ez sajnos nem ennyi és nem fedi a valóságot. Attól, hogy nem akarod, hogy a párod ilyenekről halljon vagy bárki más ezek még megtörténnek.

Én pontosan tudom, hogy milyen példák alapján nem látom azt a női társadalomról, hogy bármivel is különbek lennének mint a közösségileg elfogadottan bűnösnek ítélt férfi társadalom.


Lehet vagy nem nemenként megkülönböztetni ezen a téren férfiakat és nőket?

Amikor egy nő azt mondja, hogy a férfiak így, úgy, amúgy, csak a szex, félredugás stb. akkor ő nemekre oszt, mert nem említi az ugyan ilyen erkölcstelen nőket.

Tehát, ha ezt nem lehet nemekre bontani, akkor legközelebb a "férfiaknak csak szex kell, félredugnak..." mondatok mögé mindenki társítsa be a nőket is.


Csak úgy kíváncsiságból kérdezném meg, hogy amúgy nektek nincsenek a környzetetekben körülbelül azonos darabszámban olyan esete ahol a nő megy félre, a nő fekszik össze havi 3 pasival, stb. mint ahány ilyen eset férfi főszereplővel? Itt nem pletyka mesékre gondolok, nem szappanopera szintre. Hanem a hétköznapi élet példáira amikor szétmegy egy kapcsolat a munkahelyről ismert párnál, mert a nő csalta a férfit. Ezt csak azért kérdezem, mert olyan mintha nektek ez új lenne. Ezek az én életemben nem rémhírek mint a chemtrail, hanem ugyan olyan hétköznapi esetek mint amikor valakinek elkóborol a kutyája vagy az egész nyaralásukon esett az eső. Hol férfi teszi, hol nő.

2019. márc. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!