Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban tényleg megbízh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg megbízhatatlanok a nők?

Figyelt kérdés

Mondják, h ne általánosítsunk, pedig sokszor olyan nők csalják meg a pasijukat, akikről nem is hittük volna.


Tehát nem a ribik rontják a nők hírnevét (azokat már mindenki bekategorizálta) hanem az u.n. "tisztességes lányok", akik hetet-havat összehordva mentegetik magukat: elgyengültek, bulin voltak, pasijuk elhanyagolta őket stb... Mi garancia van akkor arra, hogy ha összejövök egy u.n. "tisztességes lánnyal" akkor az nem áll majd be a fentiek sorába? Tehát a komoly párkapcsolat is olyan, mint a vallás. Hinni kell benne. Vagy elhiszed a dolgot, hogy okés lesz minden, vagy nem. Aztán vagy igazad lesz, vagy nem. Szánalom.


2019. márc. 17. 10:12
1 2 3 4
 21/33 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Nem
2019. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
8%
#11 Azért lettél lepontozva, mert ez a rovat a feminácik birodalma. Nőkről jót vagy semmit, ez itt az aranyszabály.
2019. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%

#11


Mert az egész hangnem nem jó :)


"Én is és sok ismerősöm is így látja, tapasztalja. Azokkal akikről 10 méterről látszik, hogy lotyó nincs probléma, mert egyszerűen nem kezdesz vele, ha nem akarsz bajt."


Milyen lotyó? A férfi ha megcsal valakit szintén lotyó????????? Vagy ő csak férfi? Kérlek hívjátok már őket is lotyónak.


"A gond azokkal van akikről soha senki nem gondolta volna, hogy félrelép. A saját családját, testvéreit, barátnőit megdöbbenti, hogy egy 3 éves kapcsolatban félrelép. Az aktuális barátját hetekig váratta a lefekvéssel úgy, hogy normális szándékok álltak fent. A másik sráccal meg összefekszik két nap után.""


Mert nincs összefüggés aközött hogy meddig várat a lefekvéssel, és aközött hogy megcsal e. Ez emberek legnagyobb eséllyel azt nem csalják meg, akit szenvedélyesen és nagyon szeretnek. Ha nagyon szeret a csaj, van esély rá hogy nem fog taktikázni, hogy ki kell várni x időt. Ha kivárja illledelmesen és okosan az x időt, és még annál is többet, nagy az esélye hogy nem lesz beléd soha igazán szerelmes, tehát elég nagy esélyed van rá hogy megcsal.


"Sztereotip, gyermekded, naiv gondolataim még azokból az időkből amikor nem ismertem ennyi esetet és nőt azt formálták bennem, hogy vannak szemét nők, de a nagyobb részük normális. Megfelelnek komoly kapcsolatra és arra, hogy egy férfi megálljon mellettük egy életre és családot alapítsanak. A férfiakról az járja, hogy mekkora mocskok, csak dugni akarnak, nincsenek érzelmeik stb. Felnőve rájöttem, hogy ezek mind tévhitek. A férfiak semmivel sem rosszabbak a nőknél."


De nem is jobbak.


"A társadalom valamiért még mindig az egekbe magasztalja a nőket. Kiemeli, nőnapot tart és azt a látszatot kelti mintha ők különbek lennének emberileg."


Szüntessük már meg a nőnapot ha ez az egyetlen nyűgötök. Nekem nem fog hiányozni.


"Tudom, egy ilyen után itt kijár a nőgyűlölő titulus. Pedig egyáltalán nem gyűlölöm őket. Szerencsére még vannak akik nem érdemelnek megvetést."


Milyen megvetés? A hasonló férfiakat is megveted? Remélem igen. A nő is boldog akar lenni, nem taktikáznotok kellene, tesztelgetni, hanem szeretni, megfigyelni dolgokat, és tenni magadért nem lustulni. Akkor az átlag nő nem csal meg. A poligámokról nem tudok nyilatkozni, mert fogalmam sincs az milyen, se férfibe, se nőbe, nem tudom beleélni magam a helyzetükbe.

2019. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
8%
#23: Szóval nem jó a hangnem, mert a nőkről írt kérdésnél a válaszoló a nőkről írt és nem a férfiakról. Eszem eldobom... :D
2019. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%
már eldobtad még a válasz előtt, ha ezt hoztad ki belőle :)
2019. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

#25: Nehéz lett volna mást kihozni, ha te magad ezt írtad...


"Milyen lotyó? A férfi ha megcsal valakit szintén lotyó????????? Vagy ő csak férfi? Kérlek hívjátok már őket is lotyónak."

"De nem is jobbak."

"Milyen megvetés? A hasonló férfiakat is megveted? Remélem igen."


(Csendben megjegyzem, hogy a férfiakat bnkó parasztnak hívom, jobbnak sem tartom őket és ugyanúgy vetek/nem vetek meg férfiakat és nőket.)

2019. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"ugyanúgy vetek/nem vetek meg férfiakat és nőket"

hát akkor szerintem egyetértünk

2019. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

még annyi hogy nem érdemes innen tájékozódni:

"A saját családját, testvéreit, barátnőit megdöbbenti, hogy egy 3 éves kapcsolatban félrelép. Az aktuális barátját hetekig váratta a lefekvéssel úgy, hogy normális szándékok álltak fent. A másik sráccal meg összefekszik két nap után."


Ezeknek a nagy része pletyka, családon belül is simán, ezek nem olyanok hogy azt mondta a rokona akkor így is van. Többen mondják, akkor se biztos, egyszerűen a pletykák így működnek, terjednek. Lehet hogy neki meg azt pletykálták hogy megcsalja a férje, ezért lépett félre. Sok ilyen van, és ezeket valahogy ki kell kerülni. Az is ugyanolyan pletyka ha a nke unblock szidják, és a férj is gyanakszik emiatt a feleségére, és gondot okoz a kapcsolatukban. Ezek így működnek.

2019. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.


Engem nem érdekel, hogy lepontoznak, nem én tettem szóvá. Nyílván lepontoznak, többnyire nők olvassák ezeket az oldalakat nem is várok mást.

23-as. Nem tudom mi a lotyó férfi megfeleője, talán a fuckboy. Így már jó?


Tehát a férfiak ne taktikázzanak:

"A nő is boldog akar lenni, nem taktikáznotok kellene, tesztelgetni, hanem szeretni, megfigyelni dolgokat, és tenni magadért nem lustulni. Akkor az átlag nő nem csal meg."


De a nők taktikázhatnak?

"Ha nagyon szeret a csaj, van esély rá hogy nem fog taktikázni, hogy ki kell várni x időt. Ha kivárja illledelmesen és okosan az x időt, és még annál is többet, nagy az esélye hogy nem lesz beléd soha igazán szerelmes, tehát elég nagy esélyed van rá hogy megcsal."


Amúgy az egész hozzászólásod egy nagy kötöszködés szerintem.

2019. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem pletykákra alapoztam a válaszomat és úgy az összes dolgot amikből a meglátásaimat leszűrtem.
2019. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!