Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban többnyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban többnyire a férfiaknak csak az élvezet kell, a felelősség, a nehézségek az nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan szép, fiatal nőt ismerek akik egyszerűen nem találnak olyan 35-40 év alatti férfit aki alkalmas és hajlandó lenne családapának lenni. Bezzeg dugópajtás szerepre több ezer jelentkezője is akadna, ha beleszámoljuk a netes jelentkezőket is, de élőben is rengeteg.

Statisztikával alá is van támasztva, hogy a 40 év alatti férfiak 70%-a még gyerektelen:

[link]

[link]

[link]

Szóval akkor tényként el kell fogadnunk, hogy a mai férfiaknak, csak az élvezetes és kötetlen dolgok kellenek egy nőtől és egy párkapcsolattól. A felelősség, a nehézségek (pl. egy nagyobb lakáshitel felvétele, mert kell gyerekszoba a gyereknek), már nem kellenek, sőt menekülnek előle?


2019. jan. 24. 13:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Amiket felsoroltál, abból csak a szex élvezhető. Abba mi az élvezet, ha napi 10 órát kell dolgozni, hogy legyen gyerekszoba, rendesen el legyen látva a gyerek.
2019. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez nem "a mai világra", és nem a férfiakra jellemző.

Egyszerűen az emberek jó nagy része jobban szereti a kellemes dolgokat, mint a kellemetlen dolgokat. Nem meglepő.

2019. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Hát ilyennel eddig én nőben találkoztam. Ha probléma adódott, azt oldhattam egyedül. Hitelt nem fogok felvenni, van minden hitelmentesen.

32/f

2019. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg a pénzhiànytól,nélkülözéstől félnek jobban.Nem a férfiak hibàja,ez inkàbb gazdasági okokra vezethető vissza.
2019. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%

Akkor én tényleg egy nagyszerű ember vagyok. Házas, van gyerekem, autóm, lakások, munkahely. Nincs hitelem, viszont van két pozitív mérlegű bankszámlám. 3 diploma, jó beosztás. Nem vagyok egy Görög isten, de szinte bárhol, bármikor tudok ismerkedni. A nehézségek ellenére sosem mentem félre, a feleségemnek mindenben segítek, legyen az házimunka, gyereknevelés vagy bármi. Több hobbim van, elég sok témában komoly tudásra tettem szert. A mai napig vannak céljaim, a motivációt nem a külvilágban keresem, önálló gondolataim vannak, az eddig megszerzett tudásomból, tapasztalataimból kritikus vagyok önmagamhoz és a világhoz.


Szóval egy másodpercre mindig felmegy a vérnyomásom ezen a "FÉRFIAK" elnevezésű általánosításon, aztán rájövök hogy én nem ebbe az általánosító csoportba tartozom.

2019. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
3%
Te sem élveznéd ha az asszonyt gyermekszülés után ,éveken keresztül el kéne tartani.
2019. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ezért is van társkeresőkön ilyen sok kisgyerekes és állapotos nő, mert a kedves apuka olyankor már nem látta olyan királynak ezt a kapcsolatot és annak jövőjét, ezért inkább elmenekült abból.
2019. jan. 24. 14:41
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
A nőknek nem csak az élvezetes dolgok kellenek? Miért csak ránk lenne igaz. Ugyanúgy a nők is jól akarják érezni magukat, bulizni, szórakozni akarnak stb. Mai világban egyik "oldal" sem alkalmas normális kapcsolatra az esetek 80%-ában.
2019. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%

Párom van imádom,de kölköt én sem akarok soha nem szeretem a gyerekeket,azt a pénzt magunkra költöm inkább,plusz nyávog nyafog,alkalmazkodjunk hozzá,egy perc nyugtunk sem lenne.


Igen mi is az élvezetekre,élményekre megyünk,amibe egy gyerek soha nem férne bele.


Én megfordítom sajnos kevés az a nő aki ezt elfgoadja,mert mind amikor ismerkedtem előállt ezzel a témával amivel engem azonnal ki lehet kergetni.

Hálistennek a párom sem akar gyereket,viszolyog tőlük ő is.


Nem kérdező így van olyan nehézség nem kell ami nem célom és nem akarom soha nem akartam gyereket, sajnos Szlovákiába kell menjek vazektómiára,hogy elköttessem magam és hogy a párom ne szedje a gyógyszert,ezt 2019-ben tervezem.

Gyerek iszonyat lemondás és felelősség amit én például soha nem akarok vállalni mert kiélem magam a karrierben,edzésben és a párom kényeztetésében utazgatásban,élményekben gazdag életben nem akarunk kulás pelenkát cserélni,álmatlan éjszakákat,meg,hogy a párom az alakja akár tönkremenjen plusz kitáguljon.

Köszönjük akkor mi inkább nem vállalunk felelősséget,egymásért csak.

Plusz költsd rá a pénzed a kölökre, Audi helyett neki kell szobát újjítani meg Seychelles helyett a kölöknek nézzem az igényeit.


Az a baj nem olyan egyszerű ez,bele se gondolnak sokan,kérdező te és a női ismerőseid ezekbe belegondoltak egyáltalán?

2019. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%

"A mai világban" ahogy fogalmaztad nem a férfiakkal van a gond, hanem a lehetetlen körülményekkel. Semmi esetre sem vállalnék gyereket egy olyan nőtől, akivel nem vagyok együtt minimum pár éve. Miért? Mert a nők többsége gyerekcsinálás céljából együtt van a férfivel, aztán ha megtörténik akkor már nem fontos hogy élhető kapcsolatot fent tartson. Ilyenkor szokott a gyávább férfi lekoccolni, amit én soha nem tudnék, én sem láttam soha az apámat...

De olyan sem tudnék lenni, aki hosszú évtizedeket szenved egy olyan nő mellett, akit utál, de a gyerekük meg a lakáshitel hozzá láncolja. Hát én ebből nem kérek.

Volt komoly kapcsolatom, de nem voltam biztos a lányba, hogy olyan ép elméjű tud maradni öreg koráig, 1 vagy 2 gyerekkel, ő meg olyan férfit akar, "aki alkalmas és hajlandó lenne családapának lenni." szóval elváltak az útjaink, és ez így jó.

Lakásom sincs, nem vagyok hitelképes, albérletbe a hülye vállal gyereket, ráadásul anyajelölt sincs a gyerekemnek. Én már belenyugodtam, hogy nem lesz gyerek, és ezzel semmi baj. Akartam volna mindig is, de túl nagy lemondás, kockázat, kiadás, nyűg, egyszóval túl nagy hátrány egy modern férfinak a gyerek. De ez így van a nőknél is (főleg náluk szerintem jobban) csak máshogy van programozva az agyatok vagy nem tudom, és nem látjátok, hogy micsoda barom szituáció van, amibe vétek gyereket szülni. Nyilván nem mindenkinél, de ott nem merül fel ez a kérdés.

26f

2019. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!