Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban többnyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban többnyire a férfiaknak csak az élvezet kell, a felelősség, a nehézségek az nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan szép, fiatal nőt ismerek akik egyszerűen nem találnak olyan 35-40 év alatti férfit aki alkalmas és hajlandó lenne családapának lenni. Bezzeg dugópajtás szerepre több ezer jelentkezője is akadna, ha beleszámoljuk a netes jelentkezőket is, de élőben is rengeteg.

Statisztikával alá is van támasztva, hogy a 40 év alatti férfiak 70%-a még gyerektelen:

[link]

[link]

[link]

Szóval akkor tényként el kell fogadnunk, hogy a mai férfiaknak, csak az élvezetes és kötetlen dolgok kellenek egy nőtől és egy párkapcsolattól. A felelősség, a nehézségek (pl. egy nagyobb lakáshitel felvétele, mert kell gyerekszoba a gyereknek), már nem kellenek, sőt menekülnek előle?


2019. jan. 24. 13:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
21%. Hidd el, egy cseppet sem érdekel az életed, felőlem úgy élsz ahogy akarsz. Nekem megvan mindenem, gyerekem is van, mellette élhetek a hobbijaimnak, a családomnak is. Nekem már 30 éves koromban elegem lett a szórakozásból. A barátaim is mind elkezdték építeni a következő életszakaszukat ahogyan én is. Egyszerűen már semmitmondónak és üresnek találtam az addig jópofa életem, többre vágytam. A saját gyerek az akkora tragédia? Amiről beszélsz az a konzumidióta, kényelmes és egoista nyugati világ eszményképe. Szerinted ha mindenki úgy gondolkozna ahogy te, mi lenne? Megnyugtató, hogy az emberek többsége még normális. Egyébként ha 75 éves leszel, akkor lehet hogy pont az én lányom lesz az orvosod... tudod, az idióták akik gyereket vállaltak, akiknek az élete nem a tömény egóból és szórakozásból állt... majd akkor azért jusson az eszedbe... :)
2019. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
10%

Várj 21-es én nem mondtam,hogy idióta aki gyermeket vállal.

Persze aki tényleg vágyik rá ÉS a párja is nyitott rá,és tényleg akarnak akkor igen vállaljanak gyereket ha tényleg tényleg tényleg átgondolták.

Félre értettél.

Nézd meg Czibók Laci videóját úgynezt mondja mint én.

Mert aki nem érzi az kicseszik egy élettel is ami szerintem gáz és tönkretenni egy másik ember életét akit bevállalsz nagyobb probléma szerintem.

Nem azt mondtam így kell élni hanem,hogy nekünk nem célunk nincs benne a célfüzetbe,hogy szépen fogalmazzak.


Szerintem akinek van önismerete az tudja,hogy mit akar,és teszem azt bevállalja mert ezt elvárják tőle az szerintem sokkal nagyobb probléma,mert tönkreteszed az életét a gyereknek,elkallódik,hasonló.


sajnos rengeteg ilyen van,mondom megkérdeztem sok sok fiatalt akik ,,bevállalták", nem gondolták végig.

Mind azt mondta később akarta volna vagy nem annyit,hogy háááááát,és elhallgatott,na ez a probléma.

2019. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Üvölt a kérdésről hogy TE egy frusztrált ember vagy akit az bánt hogy nem talál családapának való pasit.


Na most azért mert vannak csak a szexet kereső pasik, ettől még nem minden pasi ilyen és nem minden pasi szemét, agyagváza, (értsd Kőcs...).

Azért mert TE momentán rossz emberekkel akadtál össze azért nem kéne egy egész réteget elátkozni.


Tudod a normális családot akaró pasiknak már van normális családja. Te csak szimplán nem találtál ilyet.

Ezért nem a pasik a hibásak.


30 F

2019. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a 9-rs mondja. Kell a bânatnak a pénznyelő ordító gép, van 2 szomszédban is belőlük, hallgatom őket épp eleget.
2019. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!