Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban tényleg megbízh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg megbízhatatlanok a nők?

Figyelt kérdés

Mondják, h ne általánosítsunk, pedig sokszor olyan nők csalják meg a pasijukat, akikről nem is hittük volna.


Tehát nem a ribik rontják a nők hírnevét (azokat már mindenki bekategorizálta) hanem az u.n. "tisztességes lányok", akik hetet-havat összehordva mentegetik magukat: elgyengültek, bulin voltak, pasijuk elhanyagolta őket stb... Mi garancia van akkor arra, hogy ha összejövök egy u.n. "tisztességes lánnyal" akkor az nem áll majd be a fentiek sorába? Tehát a komoly párkapcsolat is olyan, mint a vallás. Hinni kell benne. Vagy elhiszed a dolgot, hogy okés lesz minden, vagy nem. Aztán vagy igazad lesz, vagy nem. Szánalom.


2019. márc. 17. 10:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
10%

Én is és sok ismerősöm is így látja, tapasztalja. Azokkal akikről 10 méterről látszik, hogy lotyó nincs probléma, mert egyszerűen nem kezdesz vele, ha nem akarsz bajt.

A gond azokkal van akikről soha senki nem gondolta volna, hogy félrelép. A saját családját, testvéreit, barátnőit megdöbbenti, hogy egy 3 éves kapcsolatban félrelép. Az aktuális barátját hetekig váratta a lefekvéssel úgy, hogy normális szándékok álltak fent. A másik sráccal meg összefekszik két nap után.

Sztereotip, gyermekded, naiv gondolataim még azokból az időkből amikor nem ismertem ennyi esetet és nőt azt formálták bennem, hogy vannak szemét nők, de a nagyobb részük normális. Megfelelnek komoly kapcsolatra és arra, hogy egy férfi megálljon mellettük egy életre és családot alapítsanak. A férfiakról az járja, hogy mekkora mocskok, csak dugni akarnak, nincsenek érzelmeik stb. Felnőve rájöttem, hogy ezek mind tévhitek. A férfiak semmivel sem rosszabbak a nőknél.

A társadalom valamiért még mindig az egekbe magasztalja a nőket. Kiemeli, nőnapot tart és azt a látszatot kelti mintha ők különbek lennének emberileg.


Tudom, egy ilyen után itt kijár a nőgyűlölő titulus. Pedig egyáltalán nem gyűlölöm őket. Szerencsére még vannak akik nem érdemelnek megvetést.

2019. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Ismerkedj pasikkal.
2019. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
15%
Képes valaki megindokolni, hogy a #11-es választ mégis miért pontozta le?
2019. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
79%
#13 mert hülyeségeket ír. Sokkal több a hűtlen férfi mint a nő...és amúgy is a sok szemét pasi miatt váltak ilyenné a normálisak. Én is lepontoztam amúgy. :))
2019. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%
11-es a saját sérelmein kéne túllépjen mielőtt nyilatkozni kezd a női nemről. ;)
2019. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
47%

#14: Ah, szóval simán csak átgondolatlan vagy és mivel valaki összetörte a szíved, ezért durcis vagy. Így már érthető.

Csendben megsúgom, hogy statisztikák szerint nincs nagy különbség a 2 fél között megcsalás szempontjából.

2019. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Remélem a nők a sarkukra állnak és bosszút állnak a sok nyomorék pasin. :D
2019. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
23%
Nos, én egy normális, átlagos, családcentrikus nő vagyok, mégis időnként csalom a párom. Iszonyatos unalmas a szex évek után ugyanazzal az emberrel, bármit is csinál. Szeretni viszont szeretem, csak a szexről, izgalomrol szólnak a kilengések. Nem tisztességes, persze, de ez van. Ha ő csinálná ezt, nem zavarna, amennyiben csak szexről szól.
2019. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
30%
#18 nagyon jól teszed, egy percig se legyen bűntudatod!
2019. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
62%
Semmire sincs garancia. Lehet, hogy megcsalnak/lelépnek, lehet, hogy te csalsz, vagy lépsz le mással. Senki tudja, hogy mi lesz 5 vagy 10 év múlva, nemtől függetlenül. Egyébként nem feltétlenül kell a megcsalást világvégének sem felfogni, de ez már egy bonyolultabb kérdés.
2019. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!