Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha regisztrálok egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha regisztrálok egy társkeresőre ott leírhatok magamról mindent őszintén?

Figyelt kérdés

Mármint hogy 34 éves férfi létemre a szüleimmel lakok, drogfüggő vagyok, évek óta nem dolgozom. Volt egy barátnőm aki belekeveredett velem a drogokba, és mikor bajba került ott hagytam (más drogosokkal) mert megijedtem. Akkor inkább magamat "mentettem" de később rájöttem hogy nagy hiba volt, és most az életem is odaadnám ha vissza tudnám csinálni, de - nem tudom. Egzisztenciálisan egy nagy 0 vagyok. Rehabra nem akarok bemenni mert félek, inkább sokszor itt sirattatom "magam" hogy milyen rossz nekem (öngyilkos akarok lenni stb) - viszont semmit nem teszek a változásért. Mégis mióta érzetem egy rövid időre a szerelmet azóta hiányzik, és azt érzem hogy valakiért akit szeretni tudok meg tudnák változni. Egy hiányt érzek azóta. (Fizikailag viszont nem vagyok csúnya.)

Tudom hogy tiszta hülyeség az egész, de talán így nem árulok zsákba macskát!

Tehát ha valaki mégis szóba áll velem ezután, az már tudja kb mire számíthat.

Azzal is tisztában vagyok hogy így kevesebb az esélyem párt találni - mintha játszanák a lottón.

Lenne értelme így próbálkozni? Vagy jobb ha eleve próbálom hagyni ezt a párkapcsolatos témát?


2019. márc. 14. 21:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

Minél tovább halogatod a rehabot annál rosszabb. Ez a második "kulcs" a boldogsághoz saját magad után, ami azt jelenti akarnod kell tenni valamit.


Tudom hogy baromi nehéz, de muszáj megtenni!

2019. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Hát tudom hogy be kéne mennem. Nem mondtatok újat. Ezen hadakozok magammal már vagy fél éve. De tuti nem megyek be. Inkább leszek csöves megint, azt éhenhalok.

Viszont nem adom fel! Lehetetlennek tűnik, de tovább fogok próbálkozni hogy egyedül leáljjak.

Ezt meg hagyom ezt a párkapcsolatod témát. Nem akarok még valakinek fájdalmat okozni, aki közel áll hozzám ..

2019. márc. 14. 21:54
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

Te direkt szivatod magad?

A rehab setagalopp lesz ahhoz képest, ami anélkül vár rád.

2019. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és nem fogod megúszni. ROsszul leszel otthon vagy utcán, aztán úgyis bevisznek.
2019. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Hidd el tudom mik szoktak lenni. Volt hogy hallucináltam az éhségtől, és sokszor aludtam el úgy kint a minúszokban hogy nem tudtam valaha felkelek-e. Többször majdnem meghaltam, volt hogy a mentőbe mentettek meg.

Nem tudom mi az oka, de most is előbb indulok világgá mint hogy bemenjek a rehabra. Egyszerűen ilyen vagyok.

2019. márc. 14. 22:25
 16/25 anonim ***** válasza:
52%

Én egy évig beszélgettem egy sráccal neten, aki füvezik már tizen akárhány éve, eléggé zavart/zavar.

Viszont annyira jól elvagyok vele (már személyesen is talizunk) és annyira jó beszélgetéseink vannak, hogy én, a mindig jó lány próbáltam eltekinteni kicsit ettől a dologtól.

Nem tudom elítélni emiatt, pedig rühellem azt, ha valaki ennyire gyenge, hogy valaminek a rabjává válik (csak a gyenge emberek tudnak ráfüggni alkoholra, drogra, szerencsejátékra stb.)


Neki is jó így, ahogy van, nagyon hasonló az első mondat, teljesen a srácra illik, akivel azt hiszem alakul valami. :D Ne hallgass itt senkire, itt mindenki tökéletes állampolgár.


Én nem akarom megváltoztatni ezt a srácot, azt akarom, hogy Ő akarja a változást, mert igen valamikor ideje már felnőni és hagyni ezt, eleget csinálta már ő is, te is.

Akard a változást és így az ismerkedés is könnyebb lesz.


Ha én szóba álltam egy hozzám képest "rossz" (nem rossz amúgy, de a csőlátásúaknak azok vagytok )sráccal, akkor te is fogsz találni valakit, mert amúgy nagyon elítélem ezeket a dolgokat.. és rossz nekem, hogy még mindig csinálja. Nem magam miatt csak, hanem miatta is.


Változtass mindenképp és Te is jobban érzed majd magad. Sok sikert kívánok! :)

2019. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

És a szüleid mindehhez mit szólnak? Mert hát gondolom ők tartanak el?

Legalább gondolj bele abba, hogy ők mit élhetnek át...

Ha magadért nem, hát ő miattuk be kellene menned a rehabra. Vagy legalább beszélgetni egy hozzáértővel...

A párkapcsolatosdit szerintem hanyagold egyelőre.. Sajnos a normálisabb embereknek sem sikerül mindig párt találni. Téged a csalódás lehet még lejjebb huzna, ennek nincs semmi értelme... :(

2019. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval az a baj hogy kívülről várom a megoldást?"


Egyértelműen IGEN.

2019. márc. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, ha így haladsz előre a függőséged útján, és tényleg ekkora sorsirányító képességed van, mint kiviláglik a szavaidból, akkor a legkorábbi és egyetlen nő, aki meg fog érinteni téged, a hullamosó néni lesz a kórboctanon. Béke poraidra! Kár lesz érted.


A barátnő sem megoldás, lásd be. A legutóbbi esetet is elcseszted, és most még rosszabbul érzed magad. Ha az egész életed elcseszted, majd pont a kapcsolatod nem fogod.


Elárulnád, h a rehab miért olyan rémületes számodra? Miért jobb éhen halni/megfagyni, mint esélyt adni magadnak az életre? Mondd, figyelünk.

2019. márc. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Mindennél jobban szeretnék megváltozni! Le akarok állni végleg, de hiába próbálkozok évek óta, számtalan módszerrel egyszerűen nem megy. Be kellett látnom hogy talán csak a rehab lenne a megoldás. Viszont oda nem megyek be mert ennyi eszem van.
2019. márc. 15. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!