Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő mindenkit visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő mindenkit visszautasít, akkor miért csodálkozik azon, hogy magányos? És miért pózol azzal, hogy ő szingli, miközben arról is pont ő tehet? Tényleg senki sem jó neki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 11:32
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
#19: nem tartom az illetőt bunkónak! Csak sajnálom, hogy ennyire szingli, és nem akar senkit maga mellé engedni. És nem, nem szexre kell, sőt, elárulom, hogy én házasság előtt nem is szexelnék vele, persze ez neki nem lenne jó, és szakítana. Amúgy hosszú távra terveznék vele, család, gyerek. Egyáltalán nem tartom bunkónak, és nem kihasználni akarom. Viszont ahogy él, és továbbra is így folytatja, sajnos magamban csak nevetni tudok rajta, kárörvendeni, de ebben a sztoriban bunkóság sehol nincs. Még csak privátban se írtam rá, hogy halló, tudom a címed, mert úgy posztolsz instán, hogy látszik az utca mögötted, és hogy ez a ház hol van. Mert akkor meg zaklatónak nézne.
2019. márc. 14. 13:03
 22/32 anonim ***** válasza:
89%

#15: " Márpedig egy-két kivételtől eltekintve nálam az utóbbi 3-4 évben csak ilyenek próbálkoztak."

Azon nem gondolkodtál el, hogy a hiba talán a te készülékedben van? Egyáltalán honnan tudod, hogy aznap másik 5 nőnél próbálkozott?


"Tisztelt xx.hu társkereső oldal!

Szeretnék tájékoztatást kérni egy bizonyos Pisti8902 felhasználóról, hogy az elmúlt időszakban hány nőnek írt levelet. Köszönettel: Beus_90

...

Tisztelt Beus_90!

Tájékoztatásul közöljük, hogy Pisti8902 felhasználó a mai napon 5 különböző nőnek írt levelet, ahogy regisztrációja óta szinte minden nap tette. Tisztelettel: XX.hu társkereső"


Valahogy így képzeljük ezt el?

2019. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
94%
Minek tervezel házaságot ha azt se tudom hol lakik, még jó hogy elmerogyant zaklatonak néz
2019. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdésed is értelmetlen. Ez a nő nem "csodálkozik azon, hogy magányos" mert ezzel pózol és ezt viccnek tartja. A kommentjeid alapján kevés nőnek kellenél, mert nagyon gáz, hogy te házasságot és gyerekeket terveznél vele, pedig nem is ismered igazából, különben nem írnál ki ilyen kérdést. Feleslegesen kárörvendesz, ő így érzi jól magát és ha már nem fogja magát így jól érezni, majd változtat ezen. Valószínűleg nem azért van egyedül, mert senki nem jó neki (ez is lehet ok) hanem mert nem találta még meg azt a párt akivel összeillenek, kiegészítik egymást és kölcsönös a vonzalom és a rajongás. Nem utolsó sorban közösek a célok is, hiszen lehet hogy ő egyáltalán nem tervez családot, gyereket. Sokan vannak így.

Az pedig, hogy a házasságig nem is szexelnél vele....na jó, ezen besírtam. Ezt szerintem egyetlen normális nő sem akarná, és ilyen gondolkodású csókákat messze elkerülne. Nem vagy főnyeremény, ne a nőt próbáld meg lehúzni, hidd el, neki jó így.

2019. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
24: olyan jó, hogy mindig a nő választ, és majd ha kiválasztotta, kivel akar együtt élni, akkor ki fogja választani, és onnantól neki jó lesz. Mégis ezek a házasságok, kapcsolatok is szakítással végződnek, nem érdekes? :D Ezek szerint ha választ a nő, az is jó, de lehet belőle baj, ha nem választ, az meg pláne jó, mert nem találja a tökéletest. Nehéz rajtuk elmenni.
2019. márc. 14. 14:04
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Jézus milyen álom világban élsz basszus, kulcs. Nem létezik olyan, hogy az egyik nem választ, de olyan van, hogy tudja mik az elvárásai. Ezek szerint nem vagy bent a listában akiknek vannak esélyei nála.
2019. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Meg mi az, hogy megváltoztatnád, jó útra terelnéd? Ki a fenének kell ez? Én "én" vagyok, és önmagamban akarok kiteljesedni, hogy a leginkább "én" lehessek. Más se hiányozna nekem, mint egy pasi, aki meg akar változtatni....egy olyanra lenne szükségem, aki így szeret és elfogad és akit én is úgy tudok szeretni, ahogy van. Ha már meg kell valakit változtatni, az már régen rossz.

Még valami: attól, hogy egy kapcsolat x év után véget ér, még nem volt hiábavaló, vagy rossz választás. Mindenki az adott élethelyzetben a számára lehető legjobb partnert választja. Aztán telnek az évek, más irányba fejlődnek, kihűlnek az érzelmek stb. De az évek alatt adtak egymásnak sokat, fejlődtek, megtanultak sok mindent az életről, kapcsolatról, amit tovább visznek. Egy kapcsolat nem attól jó, hogy a sírig tart, az lehet egyetlen közös szenvedés is.

2019. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Természetesen akit nem kell megváltoztatni, azt nem fogom átformálni, nem vagyok én akkora mágus. Szép dolog ez a mindenkit fogadjunk el olyannak, amilyen, csak fordítva épp nem működik, a partner egy idő után bár önmagát elfogadásra ajánlja fel, a másikat még is megváltoztatná. Én pl. voltam ilyen kapcsolatban. A szabályok mindig csak rám vonatkoztak, rá sose, még akkor sem, ha azokat ő hozta.
2019. márc. 14. 19:15
 29/32 anonim ***** válasza:
Akkor az nem a megfelelő kapcsolat volt. Ámde de magad írtad, hogy megváltoztatnád ezt a nőd, jó útra terelnéd. ez nagyon antipatikus hozzászólás volt. Most hiába visszakozol, hogy téged korábban meg akartak változtatni, az nem írja felül ezt.
2019. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Kissé szélsőségesen ítéli meg mindenki ezt a megváltoztatósdit. Miért kell rosszra gondolni? Igen, volt, amiben nem lehetett engem sem megváltozni, de amúgy sokat változtam a kapcsolatomban. Például bár tudtam főzni, jobban szélesítettem az ételek milyenségét, és új köreteket ismertem meg. Megtanultam jobban szétválasztani a ruhákat mosáshoz. Ez olyan rossz? Maradnom kellett volna a réginél, mikor összedobtam az összes színest? Persze nem tűnik nagy áldozatnak, de pl. az alkoholhoz fűződő viszonyom is sokat változott az elmúlt években. Ez már nagyobb önfeladás, de elismerem, hogy a közös jóért teszem. A másik féltől is csak ennyit várnék, ha ez olyan borzasztó, akkor gondolom ti még mindig ugyanolyanok vagytok, mint 18 évesen, vagy 15 évesen, vagy még mindig pelenkába vizeltek, vagy tudom is én, mióta nem változtok megváltoztathatatlanul.
2019. márc. 15. 09:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!