Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő mindenkit visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő mindenkit visszautasít, akkor miért csodálkozik azon, hogy magányos? És miért pózol azzal, hogy ő szingli, miközben arról is pont ő tehet? Tényleg senki sem jó neki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 11:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
36%

#9


Nem állítom, hogy minden nő összejár szexelni az ismerőseivel, de azt igen, hogy ez egy létező jelenség, és nem megy ritkaságszámba.


Csupán ennyit mondtam.

2019. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértésre nem fárasztom magam, köszönöm. Mint ahogyan írtam: tisztelem a tapasztalatokat, ezt nem érdemes elfelejteni. Véleményt pedig ugyanúgy fogok írni, mint ahogyan mások is. Szép napot kívánok.
2019. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
52%
Neked is szép napot!
2019. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
87%
Amikor azt hiszik, egy random farok több élvezetet ad, mint a pici kezem, az olyan ari.
2019. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha a kezdeményezők 90%-a olyan, aki rajtam kívül aznap még 5 nőnél bepróbálkozik, mert tök mindegy neki, csak lyuk legyen rajta és valaki jöjjön már össze, azt igenis elutasítom, sosem lennék együtt ilyen férfivel. Márpedig egy-két kivételtől eltekintve nálam az utóbbi 3-4 évben csak ilyenek próbálkoztak. De ez nem azt jelenti, hogy sneki nem jó nekem, hanem hogy nem vagyok társfüggő, hogy minden hülyével összeálljak.
2019. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
96%
Mert mondjuk inkább maradok egyedül, mint hogy akárkivel összejöjjek muszájból. Az én anyámat, hogy nem akarok egy kamu, megjátszós kapcsolatban szenvedni. Majd ha lesz tényleg olyan, aki megfelelő, és akinek én is, majd nem fofok sírni.
2019. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
# 2: onnan veszem, hogy erről posztol, hogy neki nincs senkije, és viccnek fogja fel.
2019. márc. 14. 12:26
 18/32 A kérdező kommentje:

#15: ez furcsa logika. Tehát ha nálad bepróbálkozik valaki, akkor köteles utána 1 évig senkinél bepróbálkozni, és téged folyamatosan tájékoztatni, hogy eltelt 2-3-6 hónap, és még mindig csak rád vár? Mikor adod meg neki az engedélyt, hogy rád már ne várjon, próbálkozzon másnál? Őrület ez a logika...

Vagy ha mondjuk 10 évig tényleg csak rád vár, akkor már engeded neki? Mondjuk egy randit? Ami után majd csalódsz, és 10 év hitegetés után kereshet mást?

2019. márc. 14. 12:28
 19/32 anonim ***** válasza:
89%
17es: nem értem azt a "férfias" gondolkodást, miszerint csak jó formái legyenek a csajnak, nem fontos mennyire bunkó viselkedésű ("neki nincs senkije, és viccnek fogja fel"), de csak a jó formák és a heti valamennyi szex legyen meg. Miért nincs normális értékrendetek és miért vagytok érzelmi igénytelenek párválasztáskor??
2019. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
#19: mert hiszek abban, hogy ha velem kerül kapcsolatba, akkor meg tudom változtatni, jó útra terelni. Mellesleg nem tartom az illetőt üresnek, csak ezen a párválasztási téren egy kissé álszentnek, vagy nem tudom, minek nevezzem. Azon kívül meg lehet, hogy normális, de ez ugye sosem derül ki, mert hidegen hagyom.
2019. márc. 14. 12:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!