Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő mindenkit visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő mindenkit visszautasít, akkor miért csodálkozik azon, hogy magányos? És miért pózol azzal, hogy ő szingli, miközben arról is pont ő tehet? Tényleg senki sem jó neki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 11:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy szem férfi marad a világon, akkor is lehet választani, hogy vele akarsz lenni, vagy jobb egyedül.

Az a férfit minősíti, hogy a nők inkább maradnak egyedül. 🤐

2019. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Honnan veszed, hogy zavarja a dolog? Annyira szeretem amikor egyesek saját magukból kiindulva azt hiszik, a másik szenved csak mert egyedül van. Tőlem is kérdezték ezt rendszeresen és valahogy senki nem volt képes felfogni, hogy boldogabb vagyok egyedül, mint bárkivel és a hátam közepére se kívánom a párkapcsolatokat. Nem kell az ilyen nővel foglalkoznod, hidd el, baromira nem akarja, hogy foglalkozz vele. Keress olyat, aki társra vágyik.
2019. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Milyen szövegekkel ismerkednek azok a férfiak vele és mennyi akar csak egy kis digi-dugi alkalmat? Vagy ezek nem fontosak?
2019. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen nők az esetek egy részében csak olyan szempontból magányosak, hogy nincs hosszútávú párkapcsolatok. Egyébként a szexuális életük rendben van, mert összejárnak valamelyik bizalmas ismerősükkel, csak ezt nem mondják el akárkinek.


Ráérnek, nem sietnek. Majd ha lesz olyan pasi, akivel úgy gondolják, jó lehet komolyra, váltanak. Addig meg el vannak így.

2019. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
30%
4es: tetszik, hogy a masztit nem számítod be a szexbe. Ezek szerint az biztos olyan tevékenység, amit kertészkedés közben kell csinálni :)
2019. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
21%

"4es: tetszik, hogy a masztit nem számítod be a szexbe. Ezek szerint az biztos olyan tevékenység, amit kertészkedés közben kell csinálni :)"


Amennyire észrevettem, a nők többsége nem szorul rá arra, hogy masztizzon, maximum akkor, ha nagyon balfax partnereket sikerül kifognia.


Tudom, hogy a városi legenda szerint a lányok tisztességesebbek, mint a szexéhes fiúk, az elmúlt évek tapasztalatai azonban lerombolták bennem ezt a mítoszt, amikor kiderült számomra, hogy számos nő nem veti meg a bizalmas szexkapcsolatot.

2019. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%

#2: "Honnan veszed, hogy zavarja a dolog?"

Talán onnan, hogy "pózol" a szingliségével? Akit nem zavar, az nem tárja a világ elé, nem hívja fel rá a figyelmet, csak éli az életét egyedül, boldogan.

2019. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
"a nők többsége nem szorul rá arra, hogy masztizzon"-megint valami olcsó amcsi bulvárból másoltad :D Fizet valaki azért, hogy ilyen sci-fi-ket tolnak a csávók fejébe a neten?? :))
2019. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Tisztelem a tapasztalatokat, viszont azt is tedd hozzá, hogy az akkoriban a párválasztási értékrended sem volt teljesen rendben. Ez nálam is így volt több esetben, de felvállalom.
2019. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
10%

#8


Nem. Egyrészt ahogyan szemlélem a világot, észszerű következtetés, másrészt személyes tapasztalatok.A 2017-es, illetve a 2018-as esztendőkben új tapasztalatokat szereztem a nőkkel kapcsolatban. Ezért szinte biztosra állítom, hogy igazam van. De nem kell egyetértened.

2019. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!